Bigbank

Renkantis greitąjį kreditą dažniausiai nemažai pasiūlymų atkrenta vien dėl itin mažų suteikiamų sumų, kurios kartais nesiekia net vieno tūkstančio litų.

Tačiau ne visos paskolas ir kreditus suteikiančios bendrovės neskolina daugiau. Pavyzdžiui Bigbank gali Jums paskolinti net keliasdešimt tūkstančių litų.

Bigbank verčiau laikyti ne greitųjų kreditų, o vartojimo paskolų bendrove, kadangi čia suteikiamos paskolos ir nekilnojamo turto įsigijimui (su nekilnojamojo turto užstatymu), taip pat paskolos verslui. Taigi, bet kurioje gyvenimo situacijoje, kuomet pritrūksta pinigų verta kreiptis į Bigbank.

Be visa to, skolintis iš Bigbank apsimoka. Tai vienos mažiausių palūkanų skolinantis didesnėmis sumomis tarp tokio tipo kreditus siūlančių bendrovių. Ypač tai aktualu tuomet, jei skolinamasi ilgesniam laikotarpiui, pavyzdžiui, dviem ar daugiau metų.

Tiems, kurie gali grąžinti paskolą anksčiau laiko Bigbank suteikia tokia galimybę be jokių baudų, papildomų mokesčių ir net priešingai, perskaičiuoja palūkanas Jūsų naudai, reikalaudama sumokėti tik už faktikai praėjusį paskolos laikotarpį. Taigi, jei galite grąžinti anksčiau, tai daryti tikrai apsimoka. Aišku, tuo atveju jei Jūs pasiskolinote ne kur nors kitur, bet būtent iš Bigbank.

Imdami kreditą nekilnojamo turto įsigijimui galite pasiskolinti iki 150 tūkstančių litų. Be to, siūlomi įvairūs mokėjimo būdai, tad galite kreditą grąžinti mokėdami kiekvieną mėnesį arba iš karto visą sumą po tam tikro laikotarpio. Toks skolinimosi būdas patogus tiems, kurie planuoja paskolą grąžinti pardavę savo turimą nekilnojamą turtą ar kitą vertingą daiktą.

Grąžinti paskolą nurodytu laiku yra labai svarbu. Reguliarus ir atsakingas mokėjimas užtikrina gerą Jūsų kredito istorija tiek šiuo metu, tiek ateityje. Kiekvienas vėlavimas ir neigiamas įrašas kredito istorijoje sumažina galimybę ateityje skolintis didelėmis sumomis ir palankiomis sąlygomis, nepriklausomai, planuojamas greitasis kreditas, nekilnojamo turto paskola ar net individualaus verslo kreditavimas. Taigi, turėkite tai omenyje ir pasistenkite laiku vykdyti visus savo turimus įsipareigojimus tiek grąžinant Bigbank paskolą, tiek apmokant komunalines ar komunikacines išlaidas.
Jei turite finansinių problemų, dėl kurių gali būti pernelyg sunku sumokėti kredito įmoką, kreipkitės į Bigbank ar kitą bendrovę (kurios kredito negalite apmokėti) ir bandykite ieškoti išeičių kartu. Taip ne tik lengviau, bet ir kreditų bendrovė nevertins Jūsų kaip blogo kliento, įvertins Jūsų pastangas ir padės Jums rasti geriausią sprendimą kredito grąžinimui ar jo atidėjimui.

Santrauka
Vartotojo reitingas
5 based on 1 votes
Paslaugos tipas
Greitieji kreditai
Tiekėjo pavadinimas
BIGBANK AS filialas,
Jogailos g. 4,Vilnius,Vilnius-01116,
Telephone No.+37052058788
Plotas
Finansuoti
Apibūdinimas
Renkantis greitąjį kreditą dažniausiai nemažai pasiūlymų atkrenta vien dėl itin mažų suteikiamų sumų, kurios kartais nesiekia net vieno tūkstančio litų.