Litcredit.lt – paskola internetu, greitas kreditas

Litcredit – greitas kreditas, kurį galite gauti vos per 15 minučių. Tai tikrai greitojo kredito vardo verta bendrovė, kuri netgi gali pasiūlyti paskolą be palūkanų!

Žinoma, nemokamai pasiskolinti galima tik tiems, kurie skolinasi pirmąjį kartą. Tokios sąlygos galioja ne tik Litcredit, bet ir kai kuriose kitose greitųjų kreditų bendrovėse. Tačiau čia taikoma gana didelė maksimali nemokamos paskolos suma – 300 EUR, kurių turėtų užtekti tiems, kurie nori pasiskolinti įvairiems pirkiniams, pavyzdžiui, atnaujinant buitinę techniką. Nemokamą kreditą reikia grąžinti per 30 dienų, tad per tiek laiko tikrai turėtumėte gauti darbo užmokestį ar kitas pajamas, iš kurių planuojate grąžinti paskolą. O jei planuojate pratęsti grąžinimą dar 30 dienų, Jums tai atsieis visai nedaug.

Kredito grąžinimo diena 29.03.2018

Kreditas: 300.00 EUR
Palūkanos: 0.00 EUR
Adm. mokestis: 0.00 EUR
Viso: 300.00 EUR

Pratęsimas

14 dienų: 13.00 EUR
30 dienų: 27.00 EUR
MPN 0.00%
BVKKMN 0.04%

Litcredit bendrovė dirba tiek darbo dienomis, tiek ir savaitgaliais, todėl jei pritrūkote pinigų savaitgalį – nebėda, Jūs galėsite jų gauti. Tiesa, darbo laikas savaitgaliais yra kiek trumpesnis, tačiau ir parduotuvės įprastai dirba trumpiau, o didžiausias susidomėjimas kreditais internetu yra būtent darbo metu.

GreitasCredit24

Kuomet norite įsigyti prekę, tačiau jai trūksta pinigų, galite apsvarstyti keletą variantų. Vienas iš jų lizingas. Tai nedidelės įmokos išmėtytos per tam tikrą laiką, tačiau dėl ilgesnio laikotarpio neretai yra brangesnis variantas. Greitas kreditas iš Litcredit gali būti pigesnis variantas įsigyti pirkinį, ypač jei žinote, kad greitu metu turėsite pakankamai pinigų, kad visą kreditą grąžintumėte, o prekę įsigyti reikia tuoj pat (taip dažnai nutinka akcijų metu, kuomet Jūsų nusižiūrėta prekė yra bent 20 – 30 procentų pigiau nei įprastai, o akcijos laikas ribotas). Taip pat, galite ieškoti draugo ar giminaičio, kuris paskolins reikiamą pinigų sumą. Tačiau toks variantas nėra rekomenduojamas, ne veltui sakoma, jei nori prarasti draugą – paskolint jam ar pasiskolink iš jo.

Kad ir kokiu būdu nuspręsite įsigyti prekę (naudodamiesi išperkamąja nuoma, greituoju kreditu Litcredit ar bet kurioje kitoje kompanijoje, skolindamiesi iš draugo) įvertinkite savo galimybes pasiskolintus pinigus grąžinti. Priešingu atveju rizikuojate turėti rimtų nemalonumų ir finansinių problemų, kurios ateityje gali užkirsti kelią kai kurių Jūsų svajonių ar planų įgyvendinimui. Atsidurti juodajame skolininkų sąraše tikrai nėra gerai, ypač jei greitu metu planuojate imti paskolą būstui ar kreditą naujam automobiliui įsigyti. Taip pat, jei planuojate darbintis įstaigoje, kuri reikalauja nepriekaištingos Jūsų praeities – laiku negrąžinti kreditai taip pat kenkia Jūsų bendram vertinimui.

Litcredit kredito bendrovė net ir laiku negrąžinus kredito nepuls Jūsų smerkti ir gąsdinti, tačiau Jūs patys turite kaip įmanoma anksčiau susisiekti su bendrove ir kartu ieškoti sprendimo būdo, kuris būtų priimtinas tiek Jums, tiek Litcredit. Tik komunikuodami Jūs galėsite susitarti draugiškai.

Santrauka
Greitieji kreditai
Vartotojo reitingas
5 based on 1 votes
Paslaugos tipas
Greitieji kreditai
Tiekėjo pavadinimas
UAB "Litkreditas",
Ulonų g. 5,Vilnius,Vilnius-LT-02103,
Telephone No.8 61622622
Plotas
Finansuoti
Apibūdinimas
Litcredit – greitas kreditas, kurį galite gauti vos per 15 minučių. Tai tikrai greitojo kredito vardo verta bendrovė, kuri netgi gali pasiūlyti paskolą be palūkanų!