Paskoliukas

Kartais būna taip, kad žemė lyg slystų iš po kojų: prislėgia finansiniai sunkumai, o pasiskolinus dar dingsta ar vėluoja nuolatinės pajamos.

Vienos kredito bendrovė į tai žiūri labai griežtai, tačiau Paskoliukas Jums gali ištiesti pagalbos ranką.

Tokiose situacijose, kuomet pasiskolinate, tačiau niekaip nespėjate laiku grąžinti kredito tenka sukti galvą, ką daryti, kad Jūsų kredito istorijoje neatsirastų neigiamo įrašo dėl vėlavimo grąžinti. Kai kurios greitųjų kreditų bendrovės leidžia pratęsti turimą paskolą vieną kartą, o bendrovė Paskoliukas tai leidžia atlikti neribotą kiekį kartų, tai reiškia, kad Jūs galite savo 30 dienų kreditą atidėti net keliems mėnesiams ir grąžinti, kai tik turėsite reikiamą sumą pinigų. Be abejo, reikėtų nepamiršti, kad palūkanos už kiekvieną pratęstą dieną yra taikomos, todėl kuo ilgiau pratęsinėsite savo kredito grąžinimo terminą, tuo didesnę sumą teks grąžinti.

Paskoliukas siūlo ne tik šią išskirtinę funkciją, bet taip pat praktikuojamas ir pakankamai geras požiūris į savo lojalius klientus. Jei skolinatės iš šios bendrovės ne pirmą kartą ir laiku esate grąžinęs ankstesnes paskolas, Jums maksimali suteikiama paskola gali būti suteikiama net du kartus didesnė nei siūloma visiems klientams, tai yra, iki 7000 litų. Tačiau pagalvokite, ar tikrai sugebėsite grąžinti tokio dydžio paskolą ir tik tuo atveju, jei manote, kad pajėgsite – galite skolintis, nes atsakingas skolinimasis yra raktas į Jūsų finansinę nepriklausomybę ir geresnį gyvenimą.
Dar vienas dalykas, dėl kurio Paskoliukas yra puikus pasirinkimas nusprendusiems pasiskolinti yra tas, kad tai bendrovė, siūlanti pasiskolinti ne itin didelėmis palūkanomis. Yra įprasta, kad greitieji kreditai grąžinimo metu būna išaugę dvigubai ar dar daugiau, tačiau Paskoliukas nevers Jūsų grąžinti dvigubos sumos – netgi galite tikėtis maloniai nustebti, akcijų metu taikomos palūkanos Jūsų pirkinių beveik nepabrangins, tad grąžinsite vos šiek tiek daugiau nei skolinotės.

Jei jau esate bendrovės „Paskoliukas“ klientas, tačiau matote, kad niekaip negalite grąžinti kredito ir galvojate apie jo refinansavimą, geriau rinkitės kitą išeitį – susisiekite su savo kreditų bendrove ir bandykite rasti kompromisinę išeitį kartu, nes rinkdamiesi refinansavimą, tikėtina, permokėsite ir rizikuosite, kad kito kredito taip pat galite negrąžinti laiku, ko pasekoje, vieną kreditą dengs kitas, kitą dar kitas ir taip toliau. Būtent bendraujant su savo pirminiu kredito davėju yra daug lengviau ir pigiau rasti gerą išeitį iš keblios, atrodo neįmanomos padėties. Verta nepamiršti, kad tiek Paskoliukas, tiek bet kuri kita padori kreditų bendrovė yra ne kartą susidūrusi su panašiomis situacijomis ir žino geriausias išeitis.

Santrauka
Greitieji kreditai
Vartotojo reitingas
5 based on 2 votes
Paslaugos tipas
Greitieji kreditai
Tiekėjo pavadinimas
UAB „ARN group“,
Gedimino g. 47,Kaunas,Kaunas-LT-44242,
Telephone No.+370 690 30997
Plotas
Finansuoti
Apibūdinimas
Apie Paskoliukas „Paskoliuko“ prekės ženklą valdanti UAB „ARN group“ yra uždaroji akcinė bendrovė, kuri teikia finansines paslaugas ir yra įsipareigojusi veikti saugiai bei patikimai. Pagrindinė „ARN group“ veiklos sritis yra trumpalaikės paskolos internetu ir trumpąja SMS žinute.