Pirma paskola nemokamai

Greitieji kreditai be palūkanų iki 1000€

Pirmas kreditas nemokamai, arba beprocentinis paskola – paskolos be palūkanų!
Dažnai per radiją, televizijoje, internete, girdime greitųjų kreditų bendrovių reklamas, kurios skamba taip:

Kiek pasiskolinai, tiek ir grąžinsi!

Pirma paskola nemokamai nieko nekainuoja, pirmas kreditas nemokamai Tai reiškia, jog Jums už paskolą nereikės mokėti palūkanų. Kiek pasiskolinsite, tiek ir privalėsite grąžinti.

Kokia naudą gauna paskolas teikiančios bendrovės?

Dabar greitųjų kreditų bendrovės auga kaip grybai po lietaus.

Kiekvieną dieną vis atsiranda nauja tokia įmonė, todėl didėjant konkurencijai, yra bandoma privilioti klientus su savo pasiūlymais, o pasiūlymai geresni vieni už kitus.

Nuo nemokamų kvietimų, bilietų į koncertus, iki nemokamų paskolų, tai yra paskolų be palūkanų.

Eurocredit paskola

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Refinansavimo palūkanų atostogos! Refinansuokis šiandien, o mokėk tik po 2 mėn.

Kitas dalykas, jeigu jau pasinaudojote kokios bendrovės pasiūlymais pasiėmę paskolą, sekantį kartą tikriausiai jau nebeieškosite kitos įmonės, o sugrįšitę į tą pačią, juk nebereikės ir registruotis iš naujo, užteks tik iš naujo užpildyti paraišką paskolai gauti.

Tokiais būdais priviliojami klientai, kurie paskui tampa lojaliais (nuolatiniais), tik pritrūkus pinigų, vėl kreipiasi į tą pačia įmonę. Tokių paskolų suma nėra didelė, dažniausiai suteikiama paskola nuo 500 eurų iki 750 eurų.

Dažniausiai pasiskolinus pirmą kartą ir grąžinus paskolą, bandydami pasiskolinti jau antrą kartą galėsite pasinaudoti didesnės sumos paskola, kartais suma siekia net 1250 eurų.

Nors palūkanų nereikia mokėti, bet negrąžinus paskolos laiku, gali tekti mokėti deslpiningius. Visada prieš skolindamiesi įvertinkite savo galimybes, nes anksčiau ar vėliau privalėsite grąžinti visus sukauptus įsiskolinimus.

Galimybė pratęsti paskolos terminą

Beje, yra galimybė pratęsti paskolos terminą, jeigu žinote, kad nesugebėsite grąžinti pasiskolintos pinigų sumos, tuomet galite pratęsti terminą, sumokėti beveik 10 procentų nuo paskolos internetu.

Jei esate pasiėmę 500 litų paskolą 30 dienų, bet negalite grąžinti paskolos laiku, tuomet pratęsiate paskolos grąžinimo terminą, sumokate 50 litų ir terminas nukeliamas dar 30 dienų.

Pirmoji paskola NEMOKAMAI – tai lyg skolintumėtės iš draugų. Juk draugai dažniausia paskolina pinigų be jokių palūkanų.