Sms Kreditas Internetu

Kaip pasiimti greitąjį kreditą SMS žinute?

SMS paskolos telefonu

Paskola SMS – tai skubi finansinė pagalba bet kurioje situacijoje. Kas ir kaip gali naudotis tokia paslauga?

Jeigu esate Lietuvos Respublikos pilietis nuo 21 iki 60 metų amžiaus, dirbantis, neturintis nepadengtų skolų, jeigu Jūsų ligšiolinė mokėjimų istorija tvarkinga – ši paslauga Jums bus visada prieinama tiek Lietuvoje, tiek ir išvykus į kelionę ar dirbantiems užsienyje.

Paskolos gavėjas, pageidaujantis gauti greitą paskolą, arba kreditą, SMS-u, turėtų būti internetu užsiregistravęs elektroninėje sistemoje, o SMS – tai tik patogus greitos smulkios paskolos prašymo būdas, nesant namuose arba neturint galimybės pasinaudoti internetu.

Tai reiškia, kad SMS-u praktiškai galima paprašyti iš visur, iš kur tik įmanoma išsiųsti SMS. Ši greitos paskolos galimybė ypač pasitarnauja iškilus nenumatytoms išlaidoms kelionių metu užsienyje.

SMS greitos paskolos

  • ferratum.lt
  • bobutespaskola.lt
  • smspinigai.lt

Dabar be didelio vargo galite įsigyti SMS kreditas. Vis didėjant greitųjų paskolų rinkai, atsiranda naujų, patrauklių pasiūlymų ir tiems, kurie neturi pakankamai lėšų, kad galėtų susimokėti palūkanas.

SMSpinigai.lt

Pavyzdžiui: jei pasiskolintumėte 1000 € 12 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 37,07 %, tai bendra vartojimo kredito suma būtų 950 €, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1210,46 €, mėnesio įmoka – 101 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 60,43%, sutarties sudarymo mokestis – 50 €, mėnesinis administravimo mokestis – 0 €.

Sms pinigai

Negana to, dabar daug patogiau imti paskolas – net nereikia išeiti iš namų, nereikia laiduotojo ar užstato. Jeigu esate toli nuo namų, tuomet tai irgi ne problema – galite pasiimti paskolą nuotoliniu būdu – tai vadinama SMS paskolomis. Jas teikia dauguma greitųjų kreditų bendrovių.

Pirmą kartą prašant SMS kreditas reikės užsiregistruoti jūsų pasirinktoje greitų kreditų bendrovėje. Čia užpildysite kelis svarbius duomenų laukelius ir turėsite pervesti kelių centų mokestį į šios bendrovės sąskaitą iš savo sąskaitos, kad pasitvirtintumėte savo tapatybę ir banko sąskaitą.

Vėliau viskas bus labai paprasta – pasitvirtinę sąskaitą ir tapatybę, jau po kelių minučių galėsite siųsti sms su paskolos kodu ir greitai sulauksite atsakymo. Įspūdinga yra tai, kad galite prašyti sms paskolos iš bet kurio Lietuvos kampelio ir jūsų pinigai jus pasieks vos per dešimt minučių.

SMS kreditas nemokamai

Pagalvokite, kokios sms paskolos jums reikia. Jos teikiamos įvairiais terminais ir įvairiais dydžiais.

Vienas iš geriausių paskolų pasiūlymų yra pirmosios sms paskolos gavimas be palūkanų.

Tokią paslaugą teikia dauguma greitųjų kreditų bendrovių, kuriose žmonės skolinasi sms paskolą pirmąjį kartą. Tokios sms paskolos dažniausiai trunka iki vieno mėnesio ir gali būti iki tūkstančio litų. Tai puiki galimybė pastorinti savo piniginę ir užlopyti finansines skyles reikiamu metu. Jei ketinate dažniau skolintis, tuomet galite pasinaudoti taip pat daugumos greitųjų kreditų įmonių teikiamomis lojalumo programos akcijomis. Net ir nespėjus grąžinti sms paskolos laiku, galėsite ją prasitęsti už vienkartinį mokestį savaitei, kelioms savaitėms ar net mėnesiu.

Nepamirškite sms kreditas grąžinti laiku – įvertinkite savo galimybes. SMS kreditas – tai paslauga moderniam žmogui, nebijančiam prisiimti atsakomybės ir galinčiam realiai vertinti savo finansinę situaciją.

GreitasCredit24