Vivus – paskola internetu

Lietuvoje apstu kreditų bendrovių, kurios siūlo savo paslaugas taikydamos įvairiausias akcijas ir pasiūlymus. Tačiau kai kurios bendrovės išsiskiria iš kitų tam tikromis savybėmis, viena jų – Vivus kreditų ir paskolų bendrovė.

Visų pirma, Vivus tai kreditų bendrovė, kuri suteikia ne tik mažas sumas vienam mėnesiui ar vos porai savaičių, bet taip pat ir didesnes sumas metams ar net dviem. Todėl tai leidžia šią bendrovę rinktis įvairiose situacijose:

nuo kredito pasibaigus apyvartinėms Jūsų lėšoms iki paskolos įsigyjant naudotą automobilį ar atsinaujinant būstą.

Vivus savo sprendimą suteikti paskolą pateikia itin greitai ir jei jis yra teigiamas, pinigai į Jūsų sąskaitą pervedami per 15 minučių. Tad jei Jūsų ir Vivus bankai sutampa, tikėtina, pinigai Jus pasieks ypač greitai. Jei Jums pinigų reikia ypač greitai, vertėtų rinktis būtent šią kreditų bendrovę, o ne kurią nors kitą, taip galėsite būti tikri, kad viskas vyks tikrai greitai. Tą patvirtina daugybė klientų, kurie jau yra pasiskolinę per 3,5 milijono litų.

Pavyzdys:

Suma: 450EUR
Terminas: 10 mėn

Mėnesinė įmoka: 61.52 EUR
BVKGMS: 615.2 EUR
MPN: 54.63 %
BVKKMN: 104.2 %
Sutarties mokestis: 0 EUR

Norėdami pasiskolinti iš Vivus, kaip ir iš bet kurios kitos kredito bendrovės, turite atitikti tam tikrus reikalavimus. Visų pirma, Jūs turite turėti nuolatines pajamas. Idealiausiai tam tinka darbas pagal darbo sutartį, taip Jūsų mokumą itin lengva patikrinti, o pajamos yra pakankamai stabilios. Neigiamas kredito atsakymas gali būti pateikiamas tiems, kurie turi uždelstų mokėjimų, negrąžinę ankstesnių paskolų ar yra susidūrę su kitomis rimtomis finansinėmis bėdomis. Taip pat, asmenys iki 18 metų ar virš 70, nedirbantys, tik įsidarbinę ar dirbantys ne nuolatos (sezoninį darbą). Be abejo, bandyti galima, galbūt pavyks rasti kompromisą su kreditų bendrove.

Verta paminėti, kad pasiskolinti iš Vivus galima ne tik internetu, bet net ir spaudos kioskuose, kas yra itin patogu tiems, kurie nesinaudoja internetu. Kaip pasiskolinti spaudos kioske Jums paaiškins kiosko darbuotojas. Jei vis tik norite pasiskolinti internetu, tai padaryti galite bet kur: namuose, darbe, kelionėje ar kitoje internetu aprūpintoje vietoje.

Verta pastebėti, kad Vivus kredito bendrovė dirba itin ilgai, kiekvieną dieną nuo 7 valandos ryto iki pat vidurnakčio, tad prireikus konsultacijos ją galėsite gauti vos ne bet kada. Verta atminti, kad kitu laiku nedirba ir bankai, tad skolintis vidury nakties nėra prasmės, o vivus darbo laikas puikiai optimizuotas kokybiškam Jūsų skolinimuisi.

Jei planuojate skolintis, nesvarbu, ar tai kelių šimtų litų vertės pirkinys, ar naudotas automobilis už kelis tūkstančius litų, Vivus Jums gali pagelbėti ir įsigyti pirkinį anksčiau, netaupant ilgą laiką.

Santrauka
Paslaugos tipas
Greitieji kreditai
Tiekėjo pavadinimas
UAB „Credit Service",
Jonavos g. 254A,Kaunas,Kaunas-LT-44132,
Telephone No.8 700 77788
Plotas
Finansuoti
Apibūdinimas
Apie Vivus.lt Vivus.lt teikia lanksčias paskolas nuo 100 EUR iki 5000 EUR, 3 - 48 mėnesių laikotarpiui. Metinė palūkanų norma svyruoja nuo 33,82% iki 59,93%. Paraišką paskolai gauti galima lengvai pateikti tiek internetu, tam yra sukurta Vivus.lt savitarna, tiek ir bet kuriame „Paypost“ klientų aptarnavimo skyriuje. Pinigai į kliento sąskaitą pervedami itin operatyviai, vos per