BigBank.lt

Pavyzdžiui, skolinantis 5000 Eur, kai sudaroma 72 mėn. sutartis, fiksuota metinė palūkanų norma – 7%, mėnesinis administravimo mokestis – 7 Eur, sutarties sudarymo mokestis – 7% (finansuojamas sutarties sudarymo dieną ir grąžinamas lygiomis dalimis per visą sutarties galiojimo laikotarpį), mėnesio įmoka – 97,11 Eur, bendra sumokama suma – 6991,64 Eur, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 12,41%.

Category:

Description

 

Pateikite paraišką greitai vartojimo paskolai gauti:

Paskolas teikia:
Paskolins
per:
Pirma paskola
be palūkanų:
Paskolos dydis:
Palūkanos*:
Registracijos
kaina:
2 dienas1000 – 34000 LT11.5 %2.00 LT

Big bank paslaugos privatiems asmenims. Šis bankas teikia paskolas 21-73 m. amžiaus, pastovias pajamas turintiems asmenims. Kreditai gali būti išduoti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio piliečiams. Pastarieji turi turėti teisę ar leidimą gyventi Lietuvoje.

Į Bigbank besikreipiantis asmuo turi galimybę gauti:

  • nuo 1000 iki 34 000 litų paskolą be jokio užstato (tačiau jis turi turėti pakankamai pajamų, kad kreditorius būtų užtikrintas, jog besiskolinantysis pinigus galės grąžinti be jokių problemų);
  • taip pat Big bank gali išduoti laidavimu užtikrintą kreditą nuo 1 000 iki 22 000 Lt;
  • be to, klientas turi galimybę gauti paskolą su nekilnojamo turto įkeitimu (nuo 5 000 iki 150 000 Lt).

Kad klientui būtų kuo patogiau, Big bank sudarė galimybę pateikti paraišką paskolai gauti net keliais būdais. Vienas iš jų (bene vienu patogiausių būdu) – internetu. Tam tereikia turėti banko sąskaitą, iš kurios sumokėjus 1 ct registracijos mokestį, patvirtinama paskolos pageidaujančio asmens tapatybė. Taip pat klientas gali pateikti paraišką telefonu, apsilankius Bigbank klientų aptarnavimo skyriuose ar banko partnerių įsikūrimo vietose. Tam tereikia pateikti galiojantį asmens tapatybės dokumentą.

Big bank paslaugos verslo klientams. Big bank šios kategorijos klientams siūlo kelių rūšių produktus:

  • Apyvartinių lėšų kreditas (nuo 10 000 Lt; iki 2 metų). Tai kreditas, kuris gali būti panaudojamas trumpalaikėms investicijoms ar išlaidoms padengti, prekių atsargoms papildyti ir pan.
  • Kredito linija (nuo 10 000 Lt; iki 12 mėnesių). Tai toks daugkartinis kreditas, kai klientas jį gali grąžinti anksčiau numatyto termino ir, atsiradus poreikiui, vėl juo pasinaudoti. Tačiau kreditu galima naudotis ne ilgiau kaip iki kredito termino pabaigos.
  • Banko garantija (nuo 10 000 Lt; iki 2 metų). Bigbank savo klientams siūlo suteikti šias garantijas: sutarties įvykdymo, išankstinio ar įprasto mokėjimo bei pasiūlymo ir garantinio laikotarpio įsipareigojimo vykdymo.

Kaip ir fiziniams, taip ir juridiniams asmenims, bankas paraišką paskolai gauti siūlo teikti paprasčiausiu būdu – per internetinį Bigbank tinklapį. Tai mažiausiai laiko ir kitų resursų reikalaujantis būdas, kuris užtruks tik kelias minutes.