CreditPlus.lt

Category:

Description

CreditPlus.lt – UAB „Adventus Capital“ priklausanti pinigų skolinimo sistema, teikianti kreditus / greitąsias paskolas ir internetu, ir trumpąją SMS žinute (SMS kreditas). Pinigų pritrukęs klientas iš Credit Plus gali pasiskolinti nuo 200 iki 2000 litų.

Pateikite paraišką greitai vartojimo paskolai gauti:
Paskolas teikia:
Paskolins
per:
Pirma paskola
be palūkanų:
Paskolos dydis:
Palūkanos*:
Registracijos
kaina:
15 min.200 -2000 LT9.4 %0.01 LT

Pirmiausia svarbu žinoti, kad CreditPlus turi kelis „saugiklius“, kurie padeda išvengti tokių atvejų, kai paskola yra imama neatsakingai, apgavikiškai (pavyzdžiui, kito asmens vardu) ar pan. Taigi siekiant, kad pinigai būtų skolinamasi kiek įmanoma atsakingiau, Credit Plus paskolos pageidaujantis asmuo turi atitikti keletą kriterijų: jis turi būti dirbantis Lietuvos Respublikos pilietis (fizinis asmuo); turi būti ne jaunesnis nei 21 ir ne vyresnis nei 65 metų amžiaus; turi būti finansiškai stabilus asmuo, t.y. negali turėti nepadengtų skolų ar netvarkingą mokėjimų istoriją.

Internetu teikiamos greitosios paskolos. Imant paskolą pirmą kartą, būtina užsiregistruoti CreditPlus internetinėje sistemoje. Tam reikia turėti sąskaitą viename iš Lietuvos bankų (iš jos sumokėjus 0,01 Lt registracijos mokestį, patvirtinama sąskaita, į kurią klientas pageidauja gauti greitąją paskolą / greitąjį kreditą po registracijos ir ateityje), mobilaus telefono numerį (į jį yra išsiunčiamas unikalus vartotojo identifikacinis numeris (ID)) bei elektroninio pašto adresą (juo yra išsiunčiamas laikinas paskyros slaptažodis). Atitikęs CreditPlus nustatytus kriterijus dėl atsakingo skolinimosi, teisingai užpildęs visus pageidaujamus registracijos duomenis ir sumokėjęs registracijos mokestį asmuo gali pildyti paraišką savo Credit Plus internetinėje paskyroje dėl greitosios paskolos gavimo. Dėl paskolos suteikimo / nesuteikimo klientas yra informuojamas trumpąja SMS žinute.

SMS kreditas. Norint pateikti paraišką dėl paskolos suteikimo SMS žinute, pirmiausia reikia atlikti visus tuos pačius žingsnius, kaip ir teikiant paraišką internetu. Kitaip sakant, reikia turėti internetu susikurtą Credit Plus vartotojo paskyrą. Vieną kartą užsiregistravus CreditPlus sistemoje, kitus kartus užteks pateikti tik pačią paraišką (be jokių registracijos mokesčių ir pan.), t.y. išsiųsti SMS žinutę iš registracijos metu patvirtinto mobilaus telefono numerio.

CretidPlus kreditą/paskolą grąžinti taip pat paprasta, kaip ir jį/ją paimti. Tai galima padaryti per internetinę bankininkystę, taip pat „Lietuvos spauda“ kioskuose, „Maxima“ kasose, „R-Kiosk“ parduotuvėse, Lietuvos pašto skyriuose ir „Perlo“ terminaluose. Jei klientas pageidauja, pinigus ir kredito mokestį galima grąžinti dalimis, taip pat yra galimybė kreditą/paskolą prasitęsti.