Ferratum – Vartojimo Paskolos iki 50.000 EUR

Description

UAB „Ferratum“

UAB „Ferratum“ – tai nuo 2005 metų savo veiklą 20 pasaulio šalių vykdanti įmonė, teikianti mini paskolų paslaugas apie 2 milijonams žmonių. Didelę patirtį sukaupusi įmonė savo klientams siūlo lengviausią ir paprasčiausią būdą pasiskolinti, greitą ir kokybišką aptarnavimą bei aukščiausio lygio konfidencialumą ir asmens duomenų saugumą.

  1. UAB „Ferratum“ klientai, norėdami pateikti paraiškas paskolai gauti, turi užsiregistruoti interneto svetainėje www.ferratum.lt,
  2. paraiškos laukiamos iš asmenų, kurie yra Lietuvos Respublikos piliečiai, turintys deklaruotą gyvenamąją vietą;
  3. yra ne jaunesni nei 20 ir ne senesni nei 70 metų amžiaus;
  4. gauna nuolatines pajamas bei neturi viešose skolininkų duomenų bazėse skelbiamų skolų.

Jei nesate niekada dar naudojęsi UAB „Ferratum“ teikiamomis paslaugomis ir neturi vartotojo ID bei slaptažodžio, iš pradžių, norėdami gauti mini paskolą, turite užisiregistruoti www.ferratum.lt tinklapyje ir kruopščiai bei sąžiningai užpildyti prašomus laukelius.

kreditas ferratum

Kaip gauti vartojimo paskolą?

Sekantis žingsnis – paskolų skaičiuoklėje pasirinkti norimą pasiskolinti pinigų sumą (pirmą sykį iki 600 Lt) ir atidžiai perskaityti paskolos sutarties sąlygas. Toliau, laikantis nurodytų instrukcijų, reikia patvirtinti registraciją, pervedant numatytą registracijos mokestį (0,01 Lt) į vieną iš pasirinktų, geriausiai to paties banko kaip ir Jūsų, UAB „Ferratum“ sąskaitą iš savo asmeninės sąskaitos, į kurią pageidaujate gauti mini paskolą. Toliau belieka laukti, kol UAB „Ferratum“ administracija patikrins Jūsų paraišką ir įvertins Jūsų mokumą bei galimybes grąžinti skolinamą sumą.

Darbo valandos

Paraiškas galite pateikti Jums patogiu paros metu, tačiau jos svarstomos pirmadieniais – penktadieniais nuo 9:00 iki 18:00 val. bei šeštadieniais nuo 9:00 iki 14:00 val. Patenkinus mini paskolos prašymą, ji suteikiama tą pačią dieną, paprastai per keletą minučių.

SMS paskola Ferratum

Jau registruotiems UAB „Ferratum“ klientams siūloma galimybė pasiskolinti ir trumpąja SMS žinute su tam tikru tekstu, siunčiamu nurodytu numeriu. Apie paskolos suteikimą klientai informuojami taip pat trumpąja SMS žinute. Paėmę paskolą tiek internetu, tiek trumpąja SMS žinute, kitą mini paskolą gausite tik sėkmingai grąžinę pirmąją.

Paskolos grąžinimas

Mini paskolos grąžinimas, kaip ir paėmimas, taip pat yra gana paprastas, svarbiausia laiku grąžinti pasiskolintą sumą su palūkanomis, antraip pradelsus, bus skaičiuojamos palūkanos ir delspinigiai, bei yra tikimybė, kad būsite įtraukti į nepatikimų klientų sąrašus, kas gali sukelti keblumų skolinantis ateityje.

Įmonės kontaktai

Iškilus klausimųams dėl mini paskolos gavimo ar norint pasitarti su specialistu, visada galima kreiptis kontaktais:

Odminių g. 8-33, Vilnius, Tel.: 52791493, faks.: 52610186, ferratum@ferratum.lt, www.minipaskola.lt.