Paskoliukas.lt: kreditas iki 3000 EUR!

3,000.00

Metinė palūkanų norma. Kredito palūkanų apskaičiavimo pavyzdys: Kredito suma- 100 EUR (345,28 LTL), terminas- 30 dienų, metinė palūkanų norma (MPN) -60,83 %, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 81,05%, bendra kredito gavėjo mokama suma-105 EUR (362,54 LTL), palūkanos 30 dienų- 5 EUR (17,26 LTL).

Description

Pateikite paraišką greitai vartojimo paskolai gauti:

Paskolas teikia:
Paskolins
per:
Pirma paskola
be palūkanų:
Paskolos dydis:
Palūkanos*:
Registracijos
kaina:
Paskoliukas.lt15 min.Ne250 – 5000 LT9.4 %0.01 LT

Susisiek su mumis

Paraiškos kreditui gauti priimamos 24 val. per parą. Pateikus kredito paraiškas ne darbo metu, jos bus aptarnaujamos sekančios darbo dienos pirmosiomis minutėmis.

Kreditas iš Paskoliukas.lt

Uždaroji akcinė bendrovė „ARN group“ – tai smulkiuosius vartojimo kreditus internetu arba trumpąja SMS žinute teikianti įmonė, į kurią visuomet galite kreiptis susidūrę su laikinais finansiniais nesklandumais. Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje įregistruota duomenų valdytoju, UAB „ARN group“ įsipareigoja ir yra įpareigota saugoti visų savo klientų asmens duomenis, todėl pasirinkę UAB „ARN Group“ savo kreditoriumi, visuomet galite būti tikri dėl savo asmens duomenų saugumo ir jų neperdavimo tretiesiems asmenims.

Kreditai SMS žinute

UAB „ARN group“ kreditai suteikiami tik www.paskoliukas.lt sistemoje registruotiems, ne jaunesniems nei 21 metų amžiaus vartotojams. Jei ketinate kreditą imti internetu, tuomet registracija greita ir paprasta – bet kuriuo paros metu susikuriate vartotojo profilį, su kuriuo turite galimybę vos per keletą minučių gauti Jums tinkamiausią kredito variantą. Jei planuojate paskolą imti trumpąja SMS žinute, www.paskoliukas.lt sistemoje ir vartotojo zonoje įjunkite kredito skolinimosi SMS žinute paslaugą. Toliau sekite nurodymus, kaip pateikti kredito paraišką.

Kaip gauti paskolą?

Atlikus registraciją, svarbiausia peržiūrėti, kokie kredito variantai siūlomi, kokios jų kainos ir sąlygos, bei įvertinus savo finansines galimybes jį grąžinti, pasirinkti Jums prieinamą kredito variantą palankiausiomis sąlygomis. Patvirtinus paraišką, UAB „ARN group“ darbo valandomis dirbantys darbuotojai ją patikrins ir įvertinę, ar atitinkate keliamus reikalavimus (Jūsų amžių, mokumą ir pan.), pateiks atsakymą dėl paskolos suteikimo. Jei Jūsų duomenys tinkami skolinimuisi, tuomet Jūsų sąskaitą netrukus pasieks pageidaujama suma.

Prieš imdami greitąjį kreditą atminkite, kad jis saugus tik tuomet, kai esate susipažinęs su sutarties sąlygomis ir jų laikotės. Skolinkitės atsakingai, kad spręsdami trumpalaikes finansines problemas, išvengtumėte neigiamų pasekmių. Prieš pateikdami kredito paraišką, įvertinkite savo galimybes grąžinti kreditą, atidžiai perskaitykite sutarties sąlygas ir užpildykite registracijos anketoje visus prašomus duomenis bei nurodykite kitus turimus finansinius įsipareigojimus.

Duomenis apie finansinių įsipareigojimų nevykdančius/netinkamai vykdančius asmenis įmonė turi teisę teikti skolininkų registrui, o tai gali neigiamai paveikti Jūsų kreditingumo istoriją.

Įmonės kontaktai

Darbo laikas

  • Pr.–Pn. nuo 8 iki 20 val.
  • Št.–Sk. nuo 10 iki 18 val.

El. paštas: info@paskoliukas.lt

UAB „ARN GROUP“ duomenų tvarkytojas yra UAB „EGROUP EU“. UAB „ARN GROUP“ duomenų apsaugos pareigūno kontaktai

One Comment