SEB vartojimo kreditas

Category:

Description

Išsami informacija apie SEB banko vartojimo kreditą – kam suteikiamas vartojimo kreditas, kokie tokio kredito privalumai, palūkanos bei kaip grąžinti kreditą.

SEB vartojimo kreditas skirtas visiems, kas nori įgyvendinti savo svajones arba turi poreikį pasiskolinti pinigų trumpam laikui su mažesnėmis negi greitieji kreditaipalūkanomis.

Kam suteikiamas SEB banko vartojimo kreditas?

SEB banke vartojimo kreditai suteikiami visiems Lietuvos gyventojams, sulaukusiems 18 metų ir gaunantiems nuolatines pajamas. Čia svarbu pastebėti, kad privalote turėti nuolatines pajamas, todėl kreditas nebus suteiktas bedarbiams – turite turėti darbą ir nuolatinę darbo vietą.

Bankui pareikalavus turėsite pateikti dokumentus apie savo darbo užmokestį, įrodančius, kad turite pastovias pajamas.

Vartojimo kredito SEB banke privalumai

  • Suteikiamas kreditas gali siekti iki 90 000 litų, (palyginimui greitųjų kreditų įmonės suteiks kreditą iki 10000 Lt)
  • Nereikalingas turto įkeitimas,
  • Bankas perveda suteiktą kreditą į jūsų sąskaitą SEB banke.

Čia svarbu pastebėti, kad būtinai turite turėti atsidarę sąskaitą SEB banke. Turėkite omeny, kad į kitų bankų sąskaitas kreditas nebus pervestas.

Nuo ko priklauso banko vartojimo kredito palūkanos?

Vartojamosios paskolos palūkanos SEB banke priklauso nuo individualaus kliento finansinių galimybių įvertinimo ir paskolos valiutos. Jei klientas pasirenka papildomas paskolos saugumo priemones, pavyzdžiui kelių rūšių draudimą, bankas taiko nuolaidas palūkanoms. Paskolą pradedama mokėti praėjus mėnesiui nuo jos paėmimo, bankas tiesioginio debeto būdu nuskaito iš kliento sąskaitos mokamą mėnesinę sumą.

Paėmus vartojimo kreditą jums reikės pasirūpinti, kad Jūsų sąskaitoje SEB banke kiekvieno mėnesio sutartyje nustatytą dieną pakaktų lėšų palūkanoms sumokėti ir nustatytai kredito daliai grąžinti. Sutartą mokėjimo dieną bankas automatiškai nuskaitys vartojimo kredito įmoką nuo jūsų sąskaitos, todėl jums nereiks rūpintis įmokų mokėjimu.

Į ką kreiptis dėl SEB vartojimo kredito?

Dėl SEB banko vartojimo kredito pats bankas  rekomenduoja kreiptis į bet kurį banko skyrių arb užpildyti kredito paraišką internetu. Po paraiškos pateikimo SEB banko darbuotojai apskaičiuos norimo kredito mėnesio įmoką, palūkanų normą bei metinę kredito grąžinimo normą bei pateiks jums pasiūlymą.

Bendri patarimai dėl vartojimo kreditų

Gerai pagalvokite ir įsitikinkite, kad turėsite pakankamai pajamų vartojimo kredito įmokoms sumokėti. Nesiskolinkite daugiau, nei Jums reikia. Jeigu įmanoma – nesiskolinkite iš viso, kadangi paskola tai finansinis įsipareigojimas.

Ištyrinėkite visus pasiūlymus ir būtinai pasidomėkite ne tik SEB, bet ir kitų bankų pasiūlymais – būtinai apklauskite kuo daugiau bankų. Pirmas pasiūlymas, kurį gavote, nebūtinai bus geriausias, todėl nusiųskite užklausas į kelis bankus ar kredito įstaigas ir palyginkite pasiūlymus pagal pateiktas sąlygas.

Atidžiai perskaitykite visą kredito (turėkite omeny, kad kreditai nesuteikiami visą parą) sutartį ir pasiūlymą, kurį jums pateikia bankas. Jei nesuprantate bent vienos sutarties sąlygos, atidėkite sutarties pasirašymą ir pasitarkite su specialistu arba banko darbuotojais. Prisiminkite, kad SEB vartojimo kreditas (kaip ir kitų bankų) yra finansinis įsipareigojimas ir skolinkitės atsakingai!