Vivus.lt

5,000.00

Palūkanų apskaičiavimo pavyzdys: Bendra vartojimo kredito suma – 500,00EUR, visa palūkanų suma – 157,48 EUR, administravimo mokestis – 60 EUR, metinė palūkanų norma – 53,83%, mėnesinė palūkanų norma – 4,49%, sutarties terminas – 12 mėnesių; mėnesinė įmoka – 59,79 EUR; bendra kredito gavėjo mokama suma – 717,48 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 102,3%. Galimas paskolos grąžinimo terminas yra nuo 3 iki 48 mėnesių.
Vivus.lt teikia lanksčias paskolas nuo 100 EUR iki 5000 EUR, 3 – 48 mėnesių laikotarpiui. Metinė palūkanų norma svyruoja nuo 33,82% iki 59,93%.

Description

Gauti Kreditą!

Vivus – sumas nuo 100 EUR iki 5000 EUR

Pateikite paraišką greitai vartojimo paskolai gauti:

Paskolas teikia:
Paskolins
per:
Pirma paskola
be palūkanų:
Paskolos dydis:
Palūkanos*:
Registracijos
kaina:
Vivus.lt15 min.Taip300 – 3500 LT9.6 %0.01 LT

Apie Vivus

palūkanų norma

UAB „Credit Service“ – tai Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje duomenų valdytoju registruota uždaroji akcinė bendrovė, internetu ir trumpąja SMS žinute be užstato teikianti greituosius kreditus, trumpalaikes, vartojamąsias ir mini paskolas. Šios finansinės paslaugos teikiamos tik nuolat Lietuvos Respublikoje gyvenantiems, dirbantiems ir neapmokėtų skolų neturintiems piliečiams, ne jaunesniems nei 18 metų amžiaus. Vienu metu UAB „Credit Service“ klientai gali gauti tik vieną paskolą/ kreditą, kita suteikiama tik grąžinus pirmąją.

Jei pritrūkote pinigų iki sekančio atlyginimo, ar laikinai turite neplanuotų išlaidų, finansų srityje kvalifikuoti ir patyrę UAB „Credit Service“ darbuotojai, įvertinę Jūsų ir įmonės finansinę riziką, pasiūlys Jums patogiausius finansinius sprendimus. Jums patogiausią ir priimtiniausią paskolą galėsite pasiimti nesibaimindami dėl savo asmens duomenų saugumo, kadangi UAB „Credit Service“ darbuotojai užtikrina saugų asmens duomenų tvarkymą ir vartotojų teisių apsaugą reglamentuojančių teisės aktų laikymąsi.

Greiti kreditai visiems

Registracija UAB „Credit Service“ tinklapyje www.vivus.lt – tai patogus būdas kreiptis kredito ar paskolos internetu. Registracija šioje svetainėje taip pat būtina, norint kreditą ar paskolą gauti trumpąja SMS žinute, tik užsiregistravus minėtoje svetainėje, reikia įjungti skolinimosi trumpąja SMS žinute paslaugą. Imant kreditą/ paskolą tiek internetu, tiek trumpąja SMS žinute, būtina būti užsiregistravus www.vivus.lt tinklapyje ir turėti vartotojo ID bei slaptažodį, kuriuos suvedus į prisijungimo laukelius, reikia iš teikiamų kreditų lentelės pasirinkti norimą kredito ar paskolos variantą. Pasirinkus norimą skolinamą sumą ir prieš pateikiant paraišką kreditui ar paskolai gauti, būtina įvertinti savo finansines galimybes grąžinti paskolą, antraip ateityje galite turėti finansinių įsipareigojimų vykdymo sunkumų.

Kaip gauti paskolą VIVUS?

Įvertinus savo galimybes grąžinti paskolą, į nurodytą laukelį reikia suvesti savo slaptažodį ir patvirtinti paraišką bei kredito sąlygas. Sekantis žingnis – registracijos mokesčio (3,00 Lt) sumokėjimas į to paties kaip ir Jūsų banko, UAB „Credit Service“ banko sąskaitą iš sąskaitos, į kurią norite, kad būtų pervedama skolinama suma. Nesumokėjus registracijos mokesčio, per 72 valandas registracija ištrinama. Kredito/ paskolos davėjo darbuotojai, įvertinę Jūsų kredito gavėjo statusą, darbo valandomis apsvarstys Jūsų paraišką ir kuo įmanoma greičiau pateiks atsakymą. Teigiamo atsakymo atveju, kreditą/ paskolą į savo banko sąskaitą gausite tą pačią dieną, kai tik bus išnagrinėta Jūsų paraiška.

Paraiškos kreditui/ paskolai gauti priimamos kiekvieną dieną, 24 val. per parą, tačiau sprendimas dėl paskolos suteikimo priimamas UAB „Credit Service“ klientų aptarnavimo skyriaus darbo laiku. UAB „Credit Service“

Darbo laikas

Darbo dienomis / 8:00 – 20:00|
Savaitgaliais / Št 10:00 – 20:00| Sk 10:00 – 18:30|

Įmonės kontaktai

Kontaktinė informacija: UAB „Credit Service”, buveinės adresas: Jonavos g. 254A, LT-44132, Kaunas. UAB „Credit Service“ veikia vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vartojimo kredito įstatymo (Žin., 2011, Nr. 146-6830; 2011) nuostatomis.

8 700 77788 (Klientų aptarnavimas)
+ 37037200101(Skolų išieškojimo skyrius)
info@vivus.lt