Ilgalaikiai greitieji kreditai yra geriausias pasirinkimas

Ilgalaikiai greitieji kreditai yra geriausias pasirinkimas visai ne šiaip sau, nes dabar jų palūkanos yra bene mažiausios rinkoje, o ilgiems laikotarpiams skolinančių įmonių su laiku vis tik daugėja. Norintiems gauti geriausią greito kredito pasiūlymą, būtina kreiptis būtent į ilgalaikius greituosius kreditus teikiančias įmones. Visi norintys pasiskolinti dabar gali sutaupyti, bet nepamirškite – jeigu norite, nereiškia kad galite. Kiekvienam vartotojui pirmiausia reikalinga kruopšti savo pajamų analizė, nes jos dėka išvengtumėte laiko gaišimo. Jeigu jūs kredito paraišką ketinate pateikti žinodami, kad gaunate per mažai pajamų, tai logiška, kad kredito bendrovė tą paraišką atmes – be reikalo būsite sugaišę savo ir kreditorių laiką.

Lietuvoje skolintis gali tik tie asmenys, kurie turi pakankamą pajamų šaltinį. Besiskolinantys asmenys neretai pamiršta, kad ne visada kredito bendrovių atsakymas yra lemiamas. Lemiamas veiksnys yra būtent jūsų mokumas. Jeigu dėl pajamų stygiaus aiškiai matoma, kad jūs įmokas galite mokėti ne laiku, tai kredito bendrovė bus priversta atsisakyti skolinti pinigus jums, nes kitaip ji gali užsitraukti Lietuvos banko priežiūros institucijų nemalonę. Jeigu skolinimas vyksta pažeidžiant atsakingo skolinimo principus bei mokumo vertinimo nuostatas, tada kreditoriui skiriama labai didelė bauda. Kredito bendrovė jokiu būdu nerizikuos kelių dešimčių ar šimtų eurų pelnu dėl keliolikos tūkstančių eurų baudos. Tad, ne visada viskas priklauso nuo kredito nedrovės, labiau – viskas priklauso nuo jūsų situacijos su finansais.

Prasiskolinę asmenys apskritai turėtų pamiršti greituosius kreditus, nes jie jau turi labai prastus įrašus kredito istorijoje, kurie bus saugojami mažiausiai dešimt metų. Norintys ilgalaikės paskolos, pirmiausia turėtų pasidomėti visomis akcijomis. Jų yra pakankamai daug, tuo labiau, kad dabar tik prasidėjo šventinis bumas. Per šventinį laikotarpį greitųjų kreditų bendrovės irgi nesnaudžia – jos siūlo įvairias akcijas palūkanoms, o kai kurios įmonės net suteikia nemokamas paskolas ar pirmų įmokų atidėjimo galimybes. Porai mėnesių pasiskolinti nemokamai tikrai galite – turite ieškoti geriausių kreditų bendrovių, kurios vartotojams gali pasiūlyti kreditus ilgesniam nei vieno mėnesio skolinimosi laikotarpiui – jos dažniausia siūlo ir mažiausias palūkanas.

Comments are closed.