Kaip teikiami kreditai internetu?

Pastaruosius kelerius metus kreditai internetu buvo vienas populiariausių skolinimosi būdų, ir tuomet, kada pristinga pinigų, neretai pirmiausia pasvarstoma būtent apie tokį skolinimosi būdą. Nieko nuostabaus: pasiimti kreditą internetu yra gana paprasta, todėl norint pinigus gauti kuo skubiau, tokia pasirinkimo galimybė galėtų būti viena palankiausių.

Kam gali būti teikiami kreditai?

Galite tikėtis, kad jums bus suteiktas kreditas, jei jūs:

  • Esate pilnametis asmuo;
  • Gaunate reguliarias pajamas;
  • Neturite pradelstų mokėjimų, jei turite finansinių įsipareigojimų;
  • Esate Lietuvos Respublikos pilietis.

Jei atitinkate šiuos išvardytus kriterijus, galite tikėtis, kad kreditas jums bus suteiktas.

Kokią pinigų sumą galima pasiskolinti?

Paprastai tai priklauso nuo kliento gaunamų pajamų bei pinigų sumos, kurią norima pasiskolinti. Kuo didesnės gaunamos pajamos ir kuo ilgesnis laikotarpis, kuriam skolinamasi, tuo didesnį kreditą galima gauti. taip pat pinigų suma, kurią galima pasiskolinti, priklausys ir nuo pasirinktos bendrovės, teikiančios kreditus, tad galima pasidomėti, kas galėtų pasiūlyti palankiausias skolinimosi sąlygas.

Kaip pasiimti kreditą?

Tai padaryti bus tikrai labai paprasta, ir niekada netenka sugaišti daug laiko, norint užpildyti paraišką. Paprastai tenka atlikti šiuos veiksmus:

  • Pasirinkti kreditus teikiančią įmonę;
  • Užsiregistruoti pasirinkto kreditoriaus internetiniame puslapyje;
  • Patvirtinti asmens tapatybę;
  • Užpildyti paraišką (tai yra, pasirinkti pinigų sumą, kurią norite pasiskolinti, ir terminą, per kurį turėsite grąžinti skolą).

Kai visa tai atliksite, pateikta paraiška bus išnagrinėta, o jums bus pateiktas atsakymas, koks buvo priimtas sprendimas. Kreditai internetu paprastai yra teikiami dar tą pačią dieną, išskyrus tuos atvejus, jei paraiška yra užpildoma pasirinktos įmonės nedarbo metu. Tokiu atveju paraiška išnagrinėjama artimiausią darbo dieną. Jei nusprendžiama paskolinti pinigų, kreditas nedelsiant pasieks jūsų banko sąskaitą. Paraišką galima užpildyti bet kuriuo paros metu, ir ji bus išnagrinėta artimiausią darbo dieną.

Kaip grąžinti kreditą?

Paprasčiausia tą padaryti pervedant nustatyto dydžio pinigų sumą į kreditoriaus banko sąskaitą. Visada yra svarbu kreditus grąžinti iki numatytos datos, nes vėluojant yra skaičiuojami delspinigiai, todėl tuo atveju, jei vėluosite grąžinti skolą, pasidomėkite, kokią tikslią pinigų sumą turite pervesti kreditoriui. Dažniausiai ši informacija yra randama prisijungus prie savo paskyros.

Priklausomai nuo to, kokios įmonės siūlomi kreditai internetu buvo pasirinkti, kreditas gali būti grąžinamas ne vien tik atliekant pavedimą: taip pat yra galimybė tai padaryti spaudos kioskuose, įvairių parduotuvių kasose, bankuose, ir t.t. galite pasidomėti, kokiais būdais yra galima grąžinti skolą, ir visada galėsite pasirinkti tinkamiausią pasiūlymą.

Pasiimti kreditą internetu visada yra gana paprasta, tačiau įsitikinkite, kad nekils jokių sunkumų skolą grąžinti iki numatytos datos. Jei tinkamai įvertinsite savo finansinę situaciją, toks skolinimosi būdas iš tiesų gali puikiai pasiteisinti, nes tai nesukels jokių nemalonumų. Jei nutiktų taip, kad nepavyktų laiku grąžinti skolos, tam tikrais atvejais yra suteikiama galimybė atidėti mokėjimo terminą, tad tai gali padėti išvengti tam tikrų nesklandumų.

Kreditai internetu bedarbiams: ar realu pasiskolinti? Greitas kreditas nuo 19 metų: kada verta įsipareigoti?
Comments are closed.