Kreditai iki 10000 Lt

Greitųjų kreditų įmonės išduoda kreditus nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių litų. Dažniausiai pasitaikančios paskolų sumos siekia nuo 100 Lt iki 3000 Lt, okreditai iki 10000 Lt dažniausiai jau nėra suteikiami arba tokius stambius kreditus suteikia bankai.

Kreditai iki 10000 Lt

Kreditą iki 10000 Lt dažniausiai galite gauti jūsų naudojamuose interneto bankuose bei jūsų pasirinktuose bankų padaliniuose. Bankai dažniausiai tokio dydžio paskolas vadina asmeninėmis paskolomis arba vartojamaisiais kreditais ir tokios paskolos skiriasi nuo greitų kreditų suma bei mažesnėmis palūkanomis.

Natūraliai kyla klausimas, kodėl greitųjų kreditų bendrovės nesuteikia tokio dydžio paskolų? Atsakymas paprastas – per didelė rizika ir per didelės palūkanos, kad apsimokėtų tokią paskolą suteikti. Tokio dydžio paskolą galima suteikti tik klientui, kuris turi pastovias pajamas arba turi turto, kuriuo gali laiduoti už paskolą.

Kaip gauti kreditą iki 10-20000 Lt?

Jums reiks:

 • Kreiptis į banką arba įmonę, kuri suteikia jūsų norimo dydžio kreditą,
 • Pasirašyti paskolos sutartį,
 • Turėkite su savimi pasą arba asmens tapatybės kortelę, jeigu kreipiatės į banko padalinį,
 • Jeigu bandote gauti kreditą internetu – naudokitės banko elektronine bankininyste, joje tikrai rasite meniu punktą, kurio pagalba galėsite užsisakyti kreditą,
 • Kreditą iki 10000 Lt galite gauti neišėję iš namų , naudamiesi interneto banku,
 • Didesnio nei 10000 Lt dažniausiai turėsite kreiptis į banko padalinį.

Kodėl imti didesnį kreditą?

Na jūs patys matyt jau nusprendėte kodėl, čia noriu tik pažymėti kelias esmines vartojimo kreditų savybes, kurios aprašytos visų bankų svetainėse:

 1. Nereikalingas turto įkeitimas arba laidavimas,
 2. Dažniausiai galėsite grąžinti kreditą anksčiau galutinio kredito termino,
 3. Nereikalinga turėti gyvybės draudimą,
 4. Paprastesnis skolinimasis,
 5. Kredito grąžinimo įmokas bankas automatiškai nuskaitys iš jūsų banko sąskaitos,
 6. Dažniausiai galėsite atidėti pirmą mokėjimą,
 7. Kreditą iki 10-20000 Lt galite gauti internetu, neišėję iš namų,
 8. Mažesnės palūkanos negu greitųjų paskolų bendrovėse.

Skolinimasis ir kredito gavimas internetu yra labai patogus būdas gauti pinigų ilgesniam laikui net neišėjus iš namų. Be to, jums nereikės nei laiduotojo, nei jokio užstato ir kreditą galėsite gauti visą parą. Viskas ko jums reikia, kad galėtumėte gauti ilgalaikes paskolas internetu – tai būti pilnamečiu ir turėti lietuvišką banko sąskaitą su savo vardu ir pavarde ir elektroninį prisijungimą prie jos.

Nepamirškite, kad norėdami gauti kreditą iki 10000 Lt turite turėti pastovias pajamas – bankas jas vertins pagal jūsų pinigų apyvartą sąskaitoje. Kredito suma visada priklausys nuo jūsų gaunamų grynųjų pajamų ir jau turimų įsipareigojimų (paskolų, kreditų, alimentų ir pan.). Bankų internetinėse bankininkystėse suteikiami kreditai iki 10000 Lt.

Daugiau informacijos apie didesnius kreditus ir vartojimo paskolas skaitykite:

 • Swedbank – Asmeninės paskolos,
 • DNB bankas – Greitieji vartojimo kreditai,
 • Nordea – Vartojimo kreditai be įkeitimo,
 • Šiaulių bankas – Vartojimo kreditai.

Prieš įsipareigodami įsitikinkite, kad turėsite pakankamai pajamų įmokoms sumokėti ir geriau nesiskolinkite daugiau, nei Jums reikia. Norėdami rasti naudingiausią kredito iki 10000 Lt ar daugiau pasiūlymą būtinai apklauskite kuo daugiau bankų. Gaukite bent kelis kredito pasiūlymus ir palyginkite juos pagal teikiamas sąlygas.