Paskolos be užstato – visi pasiūlymai

Paskolos be užstato – kuo jos yra ypatingos

Pradėkime nuo to, kad šiais laikais niekam nėra lengva. Valstybės pečius slegiančios skolos, dideli mokesčiai, didelės kasdieniniam vartojimui skirtų prekių kainos, mažas minimalios algos dydis – visa tai sukuria itin nepalankią situaciją finansiškai tvirtai stovėti ant kojų. Stabilumas kiekvieno gyvenime yra vienas iš laimės rodiklių, kuriuo, deja, tik nedaugelis gali pasigirti. Tačiau gyventi reikia, taigi kiekvienas sukasi kaip išmano. Paskola – tai galimybė, kurios yra griebiamasi dažniausiai. Būtų labai lengva ir gera gyventi jeigu nereikėtų jos imtis, tačiau gyvenimas gali greitai pakoreguoti planus.

Turiu pajamas, tačiau neturiu turto.

Tai labai dažnai pasitaikanti situacija, kai fizinis asmuo savo vardu neturi jokio turto, tačiau yra dirbantis žmogus, kuris gauna nuolatines pajamas. Dažnai girdimas klausimas – ar paskola be užstato man yra pasiekiama? yra įprastas, dažniausiai į jį atsakoma teigiamai. Žinoma, bankas įvertins situaciją, patikrins jūsų istoriją, ar esate mokus klientas, ar kada nors turėjote problemų su bankais, ar nesate įsiskolinę, kokios jūsų mėnesinės pajamos. Visi šie faktoriai nulems, ar jūs galite tikėtis paskolos be užstato, ar ne.

Diskusijoms atvira tema: paskolos be užstato

Yra girdima daugybė atsiliepimų šia tema. Vieni pasisako prieš, kadangi tai prailgina mokėjimo terminą ne vienerius ir ne dvejus metus, p per tą laiką palūkanos priaugina dar didesnę sumą, kurią skolininkas nori nenori turės sumokėti bankui. Paskolos be užstato šalininkai teigia, kad tokia paskola yra ne tik saugesnė, bet ir patikimesnė jam pačiam, o ne bankui. Bankas šiuo atžvilgiu rizikuoja, kadangi užstatas jam yra garantuotai grąžinti pinigai. Tačiau tai nebus pigesnis variantas nei užstačius kokį nors turtą.

Iš ko skolintis: draugų ar banko?

Tai klausimas, kuris pasitaiko kai kalba eina apie kelis tūkstančius litų. Tačiau ką daryti kai suma viršija kelias dešimtis tūkstančių litų? Retas turi draugą, kuris turi visiškai nereikalingą penkiaženklę pinigų sumą, kurią gali paskolinti neribotam laikui. O ką jau kalbėti apie nepatogumą prieš draugą ne tik tuo metu, kai yra paskolinami pinigai, bet ir tolimesnėje draugystėje vykstančiais pokalbiais, kurių metu skolintojas tarsi visiškai netyčia užsimena apie tą skolą ir norą atgauti šiek tiek savo pinigų. Todėl geriau rinktis banką, su kuriuo jus sietų tik finansiniai reikalai ir daugiau niekas kitas.

Kaip teisingai apsispręsti?

Visų pirma neskubėkite priimti sprendimo, kadangi pasiėmę paskolą be užstato su banku turėsite reikalų ne vienerius ir ne dvejus metus. Tai ilgalaikis įsipareigojimas, kurio nevalia nevykdyti. Nesilaikius nustatytos grąžinimo tvarkos įgysite „nemokaus“ kliento vardą, o tai gali stipriai „kišti“ koją tolimesniame finansiniame gyvenime. Kadangi nežinome kas mūsų laukia rytoj, turime stengtis kurti sau palankų rytojų.

Ar paskolos be užstato turi minusų?

kreditai be uzstatoLazda turi du galus, taigi atsakymas – taip, turi. Tokios paskolos yra brangesnės nei paskolos su užstatu, taigi šioje vietoje jūs pralošiate pinigine prasme. Taip pat atsižvelgus į jūsų mėnesines pajamas ir skolinamos sumos dydį bus nustatytas ilgesnis mokėjimo terminas, kuris savo ruožtu jus įklampins į skolų liūną daug ilgesnį laiko tarpą nei imant paskolą su užstatu.

Atvejai, kuomet paskola be užstato yra viena iš išsigelbėjimo galimybių

Nėra nieko baisiau, kai sukauptos lėšos juodai dienai nepadengia patiriamų nuostolių. O tokių netikėtumų gyvenime pasitaiko tikrai ne vienas atvejis. Vienas neišvengiamiausių – sveikata. Skaudi avarija ar įgimta bėda, patirtas sužalojimas ar sunkios komplikacijos – kartais šie dalykai atima iš mūsų ne tik daug laiko, tačiau ir sveikatą, kurios už pinigus nenusipirksi. Visgi kartais didelės pastangos ir ilgas gydymas gali pastatyti žmogų ant kojų, tačiau tai kainuoja nepigiai. Sveikatos sąskaita neverta taupyti, nes jei jos nebus – tai kam tada apskritai tie pinigėliai?

Ryšys tarp žmogaus ir banko

Turi būti tarpusavio supratimas. Imdamas paskolą iš banko žmogus turi puikiai suprasti, kad bankas jam daro paslaugą, ir sąžiningai vykdyti savo susitarimą. Bankas taip pat atsižvelgia į kliento finansinę padėtį, pats nesugalvoja ir nenustato bet kokios mokėjimo sumos, o išanalizuoja kliento mėnesines pajamas, įvertina jo finansinį stabilumą, apskaičiuoja sumą, kurią kiekvieną mėnesį būtų galima sumokėti bankui. Lengvam ir naudingam bendradarbiavimui reikalingas supratingumas ir sąžiningumas, tokiu atveju abi šalys bus patenkintos sandėriu.

Paskola – ne bėda?

Kiekvieną mėnesį žmonės susimoka nustatytą mokestį už internetą, sumas už vandenį, dujas, elektrą ir šildymą. Tai kiekvieną mėnesį gaunami mokesčiai, kuriuos privalu susimokėti. Paskola tampa tik dar viena papildoma suma tame mokesčių sąraše, kuri, šiek tiek pakoreguodama galutinę sumą, leis iškart pasinaudoti būtina, norima, ar privaloma paslauga, ar pirkiniu. Nereikia smerkti žmonių, pasiėmusių paskolas, ir sakyti – man to tikrai neprireiks, nes niekada nežinai kas gali nutikti rytoj.


Populiari paskola be užstato ir jos ypatumai

Itin opi problema šių dienų pasaulyje yra pinigų trūkumas.

Dėl susiklosčiusios finansinės padėties šalyje daugelis patiria pinigėlių nepriteklių, to pasekoje auga skolos, prarandamas turtas, šeimos negali gyventi pilnaverčio gyvenimo, o ką jau kalbėti kai žmonės net neturi už ką nusipirkti pavalgyti. Jeigu taip nutiko ir jums, kuomet dabartinės finansinės galimybės itin apribojo jūsų buitį, galite pasinaudoti paskola be užstato.

Tai puiki galimybė gauti taip reikiamų pinigų neužstatant jokio turto, o ypač tais atvejais, kai to turo ir nėra.

Žinant tai, kad tokios finansinės nelaimės neaplenkia nei vieno žmogaus, o tik dalis iš jų sugeba susitvarkyti su jomis savo išgalėmis, tokiai paskolai yra atveriamos durys į žmonių finansinius gyvenimus ir ji tampa vis populiaresnė tarp vartotojų.

Greitieji kreditai internetu be uzstato

Dievas šypsosi kai žmogus kuria finansinius planus

Šis posakis yra puikiai pritaikomas šiuolaikiniame pasaulyje, kai kalba eina apie finansinius reikalus.

Dabar žmogus nebegali 100 % būti tikras, kad jo planuojami pirkiniai bus įsigyti norimu metu.

Kiekvieną mėnesį gaunamos pajamos pirmiausiai yra padalinamos į keletą dalių, kurių viena yra mokesčiai. Tai viena iš pagrindinių mėnesinių išlaidų, kurią yra privalu susimokėti. Tik tuomet žmonės pradeda skaičiuoti, kiek pinigėlių jiems lieka pragyvenimui.

Dažnas atvejis, kai pinigėlių lieka toks menkas kiekis, jog pramaitinti 4 asmenų šeimą tampa tiesiog neįmanoma. Todėl tokia paskola, kai neturima jokio turto, yra išsigelbėjimas nematantiems išeities.

Tokią paskolą gauti nėra sunku

Dauguma žmonių, pateikusių prašymą gauti tokią paskolą, ją gauna itin greitai. Tačiau yra labai svarbu, kad jūsų mokėjimo istorija neturėtų jokių „juodų dėmių“, kurios skelbtų apie jūsų nemokumą.

Atitikus šį kriterijų galite tikėtis, kad jūsų prašymas bus patenkintas ir turėsite atsakymą į visas finansines problemas.

Taip pat nepamirškite, kad pretendentai į tokią paskolą gali būti vos 18 metų turintys žmonės, kurie dar nėra užgyvenę savo turto, todėl yra ypač svarbu, kad jaunimas teisingai įvertintų savo finansines galimybes prieš prisiimdami tokią atsakomybę.

Pinigai gali beveik viską

Žinodami ir suvokdami, kokia stipri yra perkamoji galia, vertiname kiekvieną uždirbtą pinigėlį, kuris sukuria galimybę naudotis įvairiomis paslaugomis. Dažnas atvejis, kai netikėti įvykiai priverčia visiškai ištuštinti savo kišenes, todėl žmogui daugiau nieko nebelieka kaip tik laukti stebuklo.

Tobulėjanti paslaugų sfera tokiu atveju siūlo pasinaudoti greita paskola be užstato, kurios efektyvumas pajaučiamas per itin trumpą laiko tarpą, o rezultatas – nenupasakojamas.

Atsakingumas ir apdairumas garantuos jums ramią ir finansiškai saugią ateitį, tačiau nesilaikant sutartyje esančių sąlygų galite netekti subrandinto finansinio stabilumo ir tokiu būdu netekti sukurtų ateities planų. Todėl būkite itin atidūs, kai kalba eina apie jūsų finansus.


 

Domina greitieji kreditai be užstato ir laiduotojo? Nuo šiol jūs galite nesukti galvos dėl kitose vietose reikalaujamų garantijų – jūs galite skolintis be pašalinių asmenų žinios, nes jeigu pasirinksite greitųjų kreditų bendroves, jums neteks pasitelkti jokio turto įkeitimo, o taip pat niekas jūsų nevers atsivesti žmogų, kuris laiduotų jūsų paskolą. Internetinės kreditus teikiančios įmonės šiuo metu suteikia galimybę skolintis nieko neįkeičiant, o tai yra gana naudingas privalumas, nes komerciniuose bankuose, priklausomai nuo kliento situacijos, gali būti reikalaujamos šios garantijos, o internete skolinančios bendrovės visa tai siūlo kiekvienam. Greitųjų kreditų bendrovės visiems klientams nurodo, kad sąlygos yra tos pačios, tad jeigu gaunate mažiau pajamų – nieko įkeisti nereikės, svarbu, kad ta pajamų suma būtų pakankama pagal galiojančią tvarką.

Jeigu vis dėlto norėtumėte kažką įkeisti, tokiu atveju jums derėtų pasidomėti specializuotomis paskolų bendrovėmis, kurios teikia paskolas su užstatu. Tose bendrovėse galite įkeisti daug ką – nekilnojamą turtą, transportą, juvelyrinius dirbinius ir kt. Būtina pabrėžti, kad įkeičiant kažkokį turtą, būtina turėti ir nuosavybės dokumentus arba dokumentus, kurie įrodytų, jog jūs pirkote įkeičiamą daiktą. Tai ypač taikoma juvelyriniams dirbiniams, nes visgi – neaišku ar jie jums gali priklausyti. Kiekviena kredito bendrovė sudaro sutartis skirtingais būdais, todėl negalvokite, kad su užstatu skolintis jūs galite ir internetu – kai kurios įmonės reikalauja, kad klientas atvyktų į aptarnavimo skyrių. Jums teks sugaišti nemažai laiko kol surasite tokią bendrovę, kuri nereikalautų atvykti į vietą.

Kas liečia paskolų laidavimą, reikėtų pabrėžti, kad internete tokio dalyko praktiškai nėra. Žiūrint į rinkos dalyvius, kol kas nėra matyti, kad kažkuri greitųjų kreditų bendrovė reikalautų turėti laiduotoją. Greitieji kreditai be užstato ir laiduotojo yra suteikiami jau keletą metų ir iki šiol kol kas nepasirodė nei viena nauja bendrovė, kuri sulaužytų šiuos standartus.

Būkite budrūs – net ir imant kreditą be užstato, jūs vis tiek galite atsakyti savo turtu. Tiesiog, jums bus pateikti dokumentai, kad susimokėtumėte skolą, o jeigu nesumokėsite – ji bus išieškota iš jūsų turto.

Comments are closed.