Kaip pasiimti greitąjį kreditą SMS žinute?

SMS paskolos telefonu

Paskola SMS – tai skubi finansinė pagalba bet kurioje situacijoje. Kas ir kaip gali naudotis tokia paslauga?

Jeigu esate Lietuvos Respublikos pilietis nuo 21 iki 60 metų amžiaus, dirbantis, neturintis nepadengtų skolų, jeigu Jūsų ligšiolinė mokėjimų istorija tvarkinga – ši paslauga Jums bus visada prieinama tiek Lietuvoje, tiek ir išvykus į kelionę ar dirbantiems užsienyje.

Paskolos gavėjas, pageidaujantis gauti greitą paskolą, arba kreditą, SMS-u, turėtų būti internetu užsiregistravęs elektroninėje sistemoje, o SMS – tai tik patogus greitos smulkios paskolos prašymo būdas, nesant namuose arba neturint galimybės pasinaudoti internetu.

Tai reiškia, kad SMS-u praktiškai galima paprašyti iš visur, iš kur tik įmanoma išsiųsti SMS. Ši greitos paskolos galimybė ypač pasitarnauja iškilus nenumatytoms išlaidoms kelionių metu užsienyje.

Dabar be didelio vargo galite įsigyti SMS kreditas. Vis didėjant greitųjų paskolų rinkai, atsiranda naujų, patrauklių pasiūlymų ir tiems, kurie neturi pakankamai lėšų, kad galėtų susimokėti palūkanas.

Negana to, dabar daug patogiau imti paskolas – net nereikia išeiti iš namų, nereikia laiduotojo ar užstato. Jeigu esate toli nuo namų, tuomet tai irgi ne problema – galite pasiimti paskolą nuotoliniu būdu – tai vadinama SMS paskolomis. Jas teikia dauguma greitųjų kreditų bendrovių.

Pirmą kartą prašant SMS kreditas reikės užsiregistruoti jūsų pasirinktoje greitų kreditų bendrovėje. Čia užpildysite kelis svarbius duomenų laukelius ir turėsite pervesti kelių centų mokestį į šios bendrovės sąskaitą iš savo sąskaitos, kad pasitvirtintumėte savo tapatybę ir banko sąskaitą.

Vėliau viskas bus labai paprasta – pasitvirtinę sąskaitą ir tapatybę, jau po kelių minučių galėsite siųsti sms su paskolos kodu ir greitai sulauksite atsakymo. Įspūdinga yra tai, kad galite prašyti sms paskolos iš bet kurio Lietuvos kampelio ir jūsų pinigai jus pasieks vos per dešimt minučių.

SMS kreditas nemokamai

Pagalvokite, kokios sms paskolos jums reikia. Jos teikiamos įvairiais terminais ir įvairiais dydžiais.

Vienas iš geriausių paskolų pasiūlymų yra pirmosios sms paskolos gavimas be palūkanų.

Tokią paslaugą teikia dauguma greitųjų kreditų bendrovių, kuriose žmonės skolinasi sms paskolą pirmąjį kartą. Tokios sms paskolos dažniausiai trunka iki vieno mėnesio ir gali būti iki tūkstančio litų. Tai puiki galimybė pastorinti savo piniginę ir užlopyti finansines skyles reikiamu metu. Jei ketinate dažniau skolintis, tuomet galite pasinaudoti taip pat daugumos greitųjų kreditų įmonių teikiamomis lojalumo programos akcijomis. Net ir nespėjus grąžinti sms paskolos laiku, galėsite ją prasitęsti už vienkartinį mokestį savaitei, kelioms savaitėms ar net mėnesiu.

Nepamirškite sms kreditas grąžinti laiku – įvertinkite savo galimybes. SMS kreditas – tai paslauga moderniam žmogui, nebijančiam prisiimti atsakomybės ir galinčiam realiai vertinti savo finansinę situaciją.


Paskolos sms žinute yra greitas ir lengvas būdas prireikus pasiskolinti pinigų. Pinigų reikia kiekvienu gyvenimo atveju, kai jų pritrūksta, jaučiamės netvirtai. Pasiskolinti yra paprasčiausias būdas įveikti laikinus finansinius sunkumus. Tačiau ne visada skolintis iš šeimos narių ar draugų yra geriausias pasirinkimas. Jie gali neturėti, o gal jūs nenorite jiems pranešti apie savo finansines problemas.

Paskolos sms žinute yra puikus pasirinkimas, nes nesugaišite visos dienos, kad pasiskolintumėte. Tereikia užsiregistruoti internetiniame kredito bendrovės puslapyje ir galėsite gauti paskolą tiesiog išsiuntę paraišką sms žinute. Internetiniame psulapyje reikės nurodyti savo asmeninius duomenis ir, žinoma, banko sąskaitos numerį, į kurį turės būti pervesti pinigai. Jums atsiųs atsakymą ar pinigus galite pasiskolinti ir patvirtinimo kodą, kurį turėsite isšiųsti sms žinute, kad patvirtintumėte, kad nepersigalvojote. Jau už keliolikos minučių gausite jums reikalingus pinigus.