Pirmas Kreditas Nemokamai

Nemokamas Kreditas

Kiekvieną žmogų gali ištikti finansiniai sunkumai. Juk gyvenime nutinka visko. Neplanuotos išlaidos gali atimti kruopščiai iki algos, pašalpos, stipendijos ar pensijos skaičiuojamus pinigus. Tokiose situacijose žmonėm paprastai tenka skolintis. Vieni prašo paskolinti pinigų draugų, bedradarbių, ar net darbdavio, kiti kreipiasi į šeimos narius ar gerai pažystamus kaimynus, dar kiti renkasi greitus kreditus siūlančias komapaijas. Nepalanku, nes vėliau jiems reikia mokėti dideles palūkanas – pasakysite jūs? Deja nesate teisūs, nes šiais laikais, net neišeinant iš namų, internetu užpildžius praišką, nesunkiai suteikiamas nemokamas kreditas, be jokių paildomų palūkanų.

Pirmas Kreditas Nemokamai

Galbūt bus sunku patikėti, tačiau šiai dienai tokia paslauga egzistuoja jau ir Lietuvoje. Keletas greitus kreditus internetu teikiačių bendrovių, naujiems klientams siūlo gauti pirmą kreditą be jokių palūkanų. Grąžinti turėsite tiek kiek pasiskolinote ir nė cento daugiau. Deja ši lengvata yra siūloma tik naujiems, pirmą kartą toje įstaigoje kreditą imantiems klientams. Vis dėl to tai puikus būdas įsitikinti kredito bendrovės patikimumu, kartu nepatiriant jokių paildomų išlaidų. Esmė yra tame, jog tokią paslaugą siūlančių įmonių, nėra jau taip ir daug. Didžioji dalis Lietuvoje veikiančių kreditavimo kompanijų, net ir prašant kredito pirmą kartą, skolindami taiko nedideles palūkanas.

Nemokamas Kreditas – kaip jį gauti?

 

  1. Visų pirma turite būti pilnametis, dirbantis asmuo. Je toks ir esate bei praeityje nebuvote pažeidęs/usi įsipareigojimų paskolas išduodančioms įstaigoms, gauti nemokamą kreditą , turėtų būti tikrai nesunku. Jums net nereikės išeiti iš namų, pakanka turėti kompiuterį ir prieigą prie interneto.
  2. Kai jau pasirinksite ir nuspręsite iš kur skolintis, prisiregistruokite tos įmonės tiklalapyje. Jei pairinkote vieną iš mūsų rekomenduojamų kompanijų, nesibaiminkite kai būsite paprašytas/a suvesti asmeninius duomenis – visa jūsų informacija bus kruopščiai saugoma.
  3. Pabaigus registracijos procedūrą ir prisijungus prie savo paskyros, galėsite pateikti prašymą paskolai gauti.Taip pat reikės nurodyti savo banko sąskaitą iš kurios kredito bendrovei pervesite kelis centus, taip patvirtindami, jog tikrai esate žmogus, kurio vardą ir paverdę įvedėte besiregistruodami.
  4. Jūsų paraiška netrukus bus peržiūrėta kompanijos specialistų ir gausite atasakymą. Be abejo turėsite sutikti su sutarties sąlygomis, todėl atidžiai ją perskaitykite. Puiku yra tai, jog po patvirtinimo, kreditas be palūkanų suteikiams itin greitai. Jau per penkiolika minučių pinigai turėtų buti jūsų banko sąskaitoje.

SMSpinigai

SMS pinigai >>> Pirmas kreditas iki 1000 € nemokamai
SMS pinigai >>> Pirmas kreditas iki 1000 € nemokamai

Pavyzdžiui: jei pasiskolintumėte 1000 € 12 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 37,07 %, tai bendra vartojimo kredito suma būtų 950 €, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1210,46 €, mėnesio įmoka – 101 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 60,43%, sutarties sudarymo mokestis – 50 €, mėnesinis administravimo mokestis – 0 €.


SMScredit

Pirmas kreditas iki 300 € be palūkanų!
SMScredit – Pirmas kreditas iki 300 € be palūkanų!

Pirmam suteiktam Kreditui iki 300 EUR, palūkanos neskaičiuojamos. Kitiems Kreditams palūkanų apskaičiavimo pavyzdys: bendra vartojimo kredito suma – 100,00 EUR, visa palūkanų suma – 6,16 EUR, administracinis mokestis – 1,20 EUR, metinė palūkanų norma – 74,95%, sutarties terminas – 30 dienų; bendra kredito gavėjo mokama suma – 107,36 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 137,3%.


Nemokami Kreditai tinka ne visuomet

 

Turime pripažinti, kad primas kreditas nemokamai – dėl pinigų stokos atsidūrus keblioje situacijoje, yra iš tiesų viliojantis pasiūlymas, Tačiau jokiu būdu negalima jo griebtis aklai. Dažnai žmonės puola skolintis gerai neivertinę savo finansinių galimybių. Net ir paėmus nemokamą kreditą visada egzistuoja tikimybė, jog jums nepavyks grąžinti skolos laiku. Tokiu atveju kredito terminą tenka pratęsti ir taip jis tampa mokamas. Kai kurie žmonės puolę į neviltį, net ir gerai žinodami , kad neturės kaip grąžinti, vistiek ima paskolą ir vėliau ją nuolat pratesinėja, o palūkanų suma auga. Tai savotiškas saves gramzdinimas į bedugnę, todėl jokiu būdu niekada to nedarykite. Taip ne tik neišspręstumėte savo problemų, bet susikurtumėte papildomų. Neturint pastovaus užtikirinto pajamų šaltinio, nemokamas kreditas tikrai netinka, tokią situaciją reikia spręsti kreipiantis pagalbos į artimus žmones ar kitu atitinkamu būdu.

Taigi, ar verta imti nemokamą kreditą?

 

Be abejonės – pasakytų sunkioje finansinėje situacijoje atsidūręs jaunuolis. Kita vertus – jokiu būdu, čia gi tikras blogis! – Tartų kaimo bobutė. Mes asmeniškai manome, kad vientiso, tvirto atsakymo į šį klausimą tikrai nėra ir būti negali. Kiekvienas atvejis yra unikalus. Prieš skolinantis svarbu vadovautis sveiku protu ir gerai – realistiškai įvertinti situaciją. Būkite sąžingi su savimi. Jei bent kiek abejojate, kad pavyks sugražinti visus pinigus laiku, geriau iš karto sukti kitu keliu. Laiku nevykdydami savo įsipareigojimų ir pažeisdami sutarties sąlygas, papultumėte į sarašą žmonių, kuriais negalima pasitikėti –tai yra vadinama kredito istorija, kurią susitepus istaisyti klaidos negalėstie net visą dešimtmetį – tiek kiek trunka bylos archyvavimas. Kiekvieno Lietuvos piliečio kredito istorija yra nesunkiai prieinama kreditavimo įmonėms ir visiems bankams, todėl kas kartą pateikus prašymą paskolai gauti, (nesvarbu kokio dydžio, 100 ar 100 000 litų) ji be abejonės visada yra tikrinama ir stipriai įtakoja paslaugą teikiančios įstaigos sprendimą. Įsivaizduokite, kad paimate kelių šimtų litų kreditą ir laiku jo negražinę, susitepate savo kredito istoriją. Kas jei vėliau gyvenime nupręsite įsigyti naujus namus ir prašyti būsto paskolos? Prasta kredito istorija gali viską sugadinti. Taigi ar verta dėl keleto šimtų litų griauti gyvenimo planus? Atsakymą palieku jums patiems.

Kita vertus, jei gaunate pastovias stabilias pajamas ir esate užtikrintas, jog taip bus ir ateityje, atsiradus rimtų neplanuotų išlaidų ir staiga pritrūkus pinigų, kreditas be palūkanų gali būti tikras išsigelbėjimas. Žinoma visada lieka galimybė bandyti skolintis iš artimųjų ar draugų, tačiau kiekvienas save gerbiantis žmogus nenori pasirodyti silpnas ir yra linkęs pats savarankiškai spręsti savo problemas.

Comments are closed.