greitiejikreditaionline.lt administracija gerbia jūsų privatumą, todėl svetainės lankytojams norint pasinaudoti visa joje pateikta informacija nereikia registruotis ir įvedinėti savo asmeninių duomenų, tokių kaip vardas, pavardė, el. paštas, ir kitų.

Svetainėje integruotas „Google Analytics“ žiniatinklio analizės įskiepis, kurio pagalba yra renkama informacija apie svetainės lankytojų demografinę padėtį (miesto tikslumu), interneto tiekėją, naudojamą naršyklę, naršymo svetainėje trukmę. Visa ši informacija yra renkama išskirtinai svetainės lankytojų srauto sekimui bei analizei, ir nėra naudojama jokiems kitiems tikslams.

Nors lankantis greitiejikreditaionline.lt nėra renkama informacija apie lankytojų tapatybę, ar kita asmeninė informacija, atkreipkite dėmesį, kad trečiosios šalys – tai yra svetainėje rekomenduojami paskolų teikėjai gali naudoti „sausainėlius“ informacijos rinkimui. Paspaudus nuorodą vedančią į kreditų bendrovės internetinį puslapį, „sausainėlių” pagalba gali būti įrašomas Jūsų IP adresas, geolokacinė ir kita naršymo metu prieinama informacija.