Skubi paskola per 15 minučių

Skubios paskolos per 15 minučių

Pateikėme kompanijas, kuriose skubų kreditą galite gauti per ketvirtį valandos

Skubus kreditas

Kadangi kiekvieno iš mūsų gyvenimas yra ant tiek nenuspėjamas bei pilnas įvairiausių nesuplanuotų įvykių, net ir tiems kurie ypatingai nemėgsta skolintis pinigų, skubi paskola gali tapti neišvengiamu poreikiu, ir net būtinybe. Taip, skolintis nepatinka niekam. Juk yra kur kas mieliau visada savo piniginėje turėti pakankamai lėšų visoms būtinoms, ir netgi mažiau reikalingoms išlaidoms, bei jaustis finansiškai stabiliems ir nepriklausomiems. Deja taip gyventi pavyksta nedaugeliui. Pinigai atsiranda ir dingsta akimirksniu ir juos užlaikyti yra labai sunku. Vieni bijo ar nemėgsta skolintų pinigų mažiau, kiti gal būt daugiau, tačiau būtinybė gali užklupti kiekvieną.

Dažniausiai skubi paskola tampa aktuali kai pritrūkstame pinigų ir esame įsprausti į kampą kažkokio tai laiko termino. Tai gali būti paprasčiausi buto komunaliniai mokesčiai, sąskaita už atliktus automobilio remonto darbus auto servise, ar net gydymo išlaidos, kuris kaip žinia be gydytojų „tepimo“ Lietuvoje lengvai neapsieina. Turėti neplanuotų išlaidų gali kiekvienas nes tai yra normalu, tačiau ne visada turime pakankamai pinigų toms išlaidoms padengti.

Skubios paskolos šaltiniai ir populiarūs gavimo būdai

Ne paslaptis, kad skubios paskolos šiandien suteikiamos itin lengvai. Tačiau dauguma žmonių būdami sunkioje piniginėje padėtyje, paprastai taip lengvai nepuola skolintis iš nepažįstamų asmenų, ar įstaigų. Dažnas iš pradžių kreipiasi į artimą šeimos draugą, ar pažįstamą pasiturintį žmogų. Vėl gi tai neabejotinai šiek tiek žemina ir priverčia jaustis itin nejaukiai, tad nenuostabu, kad skolintis vengiame visi, ir darome tai tik tada kai tai nėra išvengiama. Daugumai prašyti skubios paskolos, psichologiškai tolygu pademonstruoti savo silpnumą ir nesugebėjimą tvarkytis, todėl tokioje situacijoje žmonės pasijaučia nepilnaverčiais. Vis dėl to, daugumai tenka nusigalėti, nes spaudžia piniginė problema, kurią reikia skubiai išspręsti. Tikrai ne visi turime pasiturinčių giminių, ar artimų draugų, todėl kartais tenka ieškoti kitų skubios paskolos šaltinių.

Paskolas neabejotinai suteikia bankai, bet ar jie daro tą skubiai? Nemanau. Paskolos gavimas iš banko yra gana ilgas procesas, reikalaujantis kantrybės. Bet kas jei mus spaudžia laikas ir neturime galimybės laukti? Žinoma tam tikrais atvejais galima bandyti skolintis ir pas tuos žmones, kurių gyvenime negali pavadinti savo draugais – pavyzdžiui kaimynai, ar net darbdavys. Tačiau be abejo tai nebūtų pati maloniausia patirtis, ypatingai jei paprašius skubios paskolos, atsakymas būtų neigiamas.

Na šiais – technologinės pažangos laikais, pasiskolinti iš įvairių įstaigų galima ko ne bet kur. Net gi Maximoje, atėjus nusipirkti maisto produktų, ar kitų prekių ir netikėtai pritrūkus pinigų, galima nesunkiai gauti paskolą. Kone populiariausias šių dienų skubios paskolos gavimo būdas yra paskolos ir kreditai internetu. Šiandien net ir šią rinkos nišą valdo internetas. Ir nenuostabu, juk prašyti paskolinti pinigų internetu kur kas lengviau, nei kreipiantis tiesiogiai į kažkokios skubių kreditų įstaigos darbuotoją.

Per kiek laiko skubi paskola internetu yra suteikiama ?

paskola skubiaiKaip taisyklė, skubi paskola internetu yra suteikiama labai greitai, visas procesas paprastai trunka nuo keliolikos minučių iki kelių valandų – ir niekada daugiau. Koks paskolas teikiančios įmonės sprendimas bebūtų, jūs atsakymą gaunate tikrai greitai. Bet judėkime eilės tvarka ir iš pradžių pakalbėkime apie pačias skolinimosi ir skolinimo sąlygas. Visų pirma, skolintis gali tik tada jei jau esi sulaukęs pilnametystės – tai ne tik bendra paskolų bendrovių sąlyga, bet ir Lietuvos valstybės įstatymu įforminta norma, kuri galioja visiems be išimčių. Taipogi yra vengiama teikti paskola žmonėms neturintiems darbo. Ir tai labai logiška, juk bedarbis vargu ar sugebės vėliau atsiskaityti, o esant keblioje finansinėje padėtyje, ne vienam kyla pagunda prašyti skubios paskolos. Vis dėl to, jei nuolatos gaunate pajamas, nėra ko nerimauti – skubi paskola, greičiausiai jums bus suteikta. Žinoma reikia turėti ir sąskaitą banke, juk kažkur turi būti pervesti skolinami pinigai. Vis gi nemanau, kad ši sąlyga galėtų kam nors būti kliūtis, kadangi banko sąskaitas šiais laikais greičiausiai turi kiekvienas pilnametis Lietuvos pilietis. Jei atitinkate visus anksčiau paminėtus reikalavimus, esant reikalui galite nesibaimindami prašyti skubios paskolos.

Kaip prašyti skubios paskolos ir kaip pasirinkti patikimą jos teikėją

Pats procesas atrodo maždaug taip: Prisijungus prie interneto – be abejo tą galite daryti ir savo namuose, reikia susirasti skubias paskolas internetu suteikiančių įstaigų tinklalapius ir pasirinkti. Nederėti skolintis bet kur ir pas bet ką. Visada atidžiai skaitykite taisykles ir būtinai atkreipkite dėmesį į paskolos palūkanas – jos priklausomai nuo kreditoriaus gali žymiai skirtis. Be to visada pravartu paklausyti draugų bei kitų pažįstamų patarimų bei rekomendacijų, ir skolintis tik iš patikimų šaltinių, kuriuos jau ne vienas yra išbandęs. Beje, mūsų portale rasite tik itin patikimus kreditorius, kurie yra gerai užsirekomendavę savo srityje.

Pasirinkus patrauklią bendrovę, reikia užeiti į jos internetinį puslapį ir užpildyti internetinę paraišką. Čia galėsite pasirinkti norimą pinigų sumą, ir nurodyti kuriam laikui jums jų reikės. Tam, kad pilnai užbaigti registracijos procesą, paprastai kreditorius prašo į jų nurodytą sąskaitą pervesti kelis centus. Taip yra patvirtinama jūsų tapatybė, be to patvirtinama jog skolinami pinigai nueis tikrai į jūsų, o ne kažkieno kito sąskaitą. Juk skubant į vesti ilgą banko sąskaitos kodą, tikrai nesunku suklysti, o tokiu atveju iškiltų rimtų sunkumų. Bankas priima sprendimą ir iš karto jus apie tai informuoja. Sėkmės atveju, gausite prašytus pinigus per keliolika minučių.

Nepamirškite, kad lengvai gaunama skubi paskola – nėra dovana

skubus kreditasViskas iš ties atrodo gražu ir paprasta, tačiau nederėtų pamiršti, kad ateis diena, kai paskolą teks grąžinti. Ir iš patirties galiu pasakyti, kad ji ateina kur kas greičiau nei tiekiesi. Visada turėkite atsarginį planą ir kruopščiai apgalvokite kaip planuojate grąžinti pinigus. Kartais, kai yra reikalingas skubus kreditas, žmonės dėl tuo metu neišvengiamo poreikio sutvarkyti savo problemą, tiesiog pameta galvą ir skolinasi net nespėją pamąstyti kaip tuos pinigus reikės atiduoti. O tokie neapgalvoti sprendimai, gali pridaryti dar daugiau sunkumų, kuriuos išspręsti nebus jau taip ir paprasta. Todėl jei skubus kreditas jums atrodo vienintelė išeitis, bet nežinote, kur vėliau gausite pinigų, neskubėkite ir dar kartą apsvarstykite kitas alternatyvas. Juk nėra padėties be jokios išeities – byloja liaudis savo išmintimi.