SMS kreditas

Greitasis kreditas sms žinutės pagalba

Kiekvienas žmogus gyvenime nors kartą tikrai yra atsidūręs situacijoje, kai būtinai reikia pinigų, ir kuo greičiau, o pasiskolinti iš draugų ar artimųjų nėra galimybės, nes ir jie patys neturi nei santaupų, nei atliekamų kelių šimtų ar tūkstančių litų. Reali daugumos Lietuvos gyventojų kasdienybė yra tokia, kad žmonės, gavę atlyginimą, tą pačią dieną jau nebeturi didelės jo dalies, kadangi turi sumokėti komunalinius mokesčius, grąžinti paskolos dalį už automobilį, butą ar namą, o kur dar mokesčiai už internetą, visų šeimos narių telefonus, vaikų studijas, darželį ar lankomus būrelius…

Taigi, kai tokia kasdienybė yra daugumos ar net visų jūsų draugų, artimųjų ir net jūsų paties gyvenime, prireikus skubiai pasiskolinti ne kelis ar kelias dešimtis litų, o šiek tiek didesnę pinigų sumą, didelė tikimybė, kad pagalbos nesulauksite. Tokiu atveju lieka dar viena išeitis – imti kreditą iš komercinių bankų ar smulkaus kredito įmonių. Norėdami pasiskolinti kelias dešimtis tūkstančių litų, greičiausiai būsite linkę kreiptis į vieną iš komercinių bankų, kadangi jie siūlo gana ilgus grąžinimo terminus bei palyginus nedideles palūkanas. Tačiau jeigu jums reikalinga suma svyruoja 100 – 1000 litų ribose, dauguma komercinių bankų nesutiks suteikti vartojamojo kredito, kadangi suma yra pernelyg maža. Tačiau tokį ar netgi didesnį kreditą (kai kurios mūsų puslapyje nurodytos kredito bendrovės skolina net iki 3000 litų) galite gauti iš smulkaus kredito įstaigų. Ko gero, vienas patogiausių tokio kredito gavimo būdų mūsų dienomis yra kreditas SMS žinute. Tai toks skolinimosi būdas, kai visa informaciją apie kredito sumą, norimą kredito grąžinimo terminą bei kitus parametrus kredito teikėjui išsiunčiate iš savo mobiliojo telefono, ir informaciją apie jo suteikimą gaunate taip pat SMS žinute.

Ar SMS kreditai – jums tinkamas pinigų skolinimosi būdas?

Taip, jeigu:

 • Turite Lietuvos pilietybę, ir esate ne jaunesnis negu 18 (kai kuriose kredito įstaigose – ne jaunesnis negu 19 ) ir ne vyresnis negu 70 metų amžiaus;
 • Turite nuolatinį darbą ir atlyginimą arba gaunate kitas nuolatines oficialias pajamas (stipendiją, pensiją ar kitas);
 • Neturite nepadengtų įsiskolinimų bei neigiamos kreditavimo istorijos, skelbiamos ‘‘Creditinfo‘‘ sąrašuose.
 • Turite sąskaitą viename iš Lietuvos komercinių bankų bei galimybę tvarkyti ją elektroninės bankininkystės sistemoje – ši funkcija jums bus reikalinga registruojantis kai kurių kredito bendrovių tinklapyje tam, kad sumokėtumėte registracijos mokestį (jis paprastai yra simbolinis – 1 centas, ir reikalingas tik tam, kad kredito teikėjui patvirtintumėte savo tapatybę bei tokiu būdu jis galėtų sužinoti jūsų sąskaitos, į kurią perves pinigus, numerį). Kitos kredito bendrovės prašo sąskaitos, į kurią bus pervedami pinigai, numerį nurodyti registracijos formoje, – tuomet registracijos mokesčio mokėti nereikia.
 • Turite prieigą prie interneto
 • Be abejo, privalote turėti ir telefoną – joks SMS kreditas be jo neimanomas 🙂 .
 • Esate tikras, kad sugebėsite grąžinti kreditą per nurodytą terminą.

Ką turėsite atlikti, kad jums būtų suteiktas kreditas SMS žinute?

 • Nežiūrint į tai, kad kreditą imate SMS žinute, internetas, bent jau iš pradžių, jums bus vis dėl to reikalingas: pirmas žingsnis, kurį turėsite atlikti – registracija kredito bendrovės tinklapyje. Registruojantis jums bus suteiktas vartotojo ID (identifikacijos kodas, pagal kurį kreditorius vėliau, benraudamas su jumis SMS žinučių pagalba, galės jus identifikuoti) bei susikursite savo slaptažodį. Beje, registruotis reikės tik imant pirmąją paskolą – kitas paskolas, esant poreikiui, gausite tiesiog nusiuntę SMS iš to paties telefono numerio kaip ir pirmąją – apie tai skaitykite toliau.
 • Antras etapas – SMS žinutės su kredito teikėjo puslapyje nurodytais duomenimis išsiuntimas nurodytu numeriu. Paparastai žinutėje prašoma nurodyti vartotojo ID, prašomą pinigų sumą ir pageidaujamą paskolos grąžinimo terminą. Būtinai turite prisiminti, kad SMS reikia siųsti tik iš to telefono numerio, kurį nurodėte registracijos interneto svetainėje metu, kitaip kredito įmonė paskolos jums suteikti negalės.
 • Sulaukę iš kredito bendrovės SMS žinutės, kurioje nurodytas paskolos paraiškos numeris, turėsite per kreditoriaus nurodytą laiko tarpą patvirtinti paraišką, išsiųsdami jam nurodyto turinio SMS.
 • Ir galų gale viskas – telieka kaukti, kol pinigai atsidurs jūsų sąskaitoje. Tikrai nebuvo sudėtinga, ar ne? Beje, pinigai bus pervesti labai greitai, – vos patvirtinę paraišką, po keleto minučių jau galite drąsiai tikrinti savo sąskaitą.

SMS kredito atmintinė

Tik penki žingsniai – ir SMS kreditas jau asmeninėje sąskaitoje. Štai trumpa kredito atmintinė ir paaiškinimai, kaip gauti  greitą SMS paskolą.

1 ŽINGSNIS : Apsispręskite

Greitųjų vartojamųjų kreditų rinkoje paslaugas teikia ne viena bendrovė. Vienos kreditavimo įstaigos siūlo didesnius kreditus, kitos – ilgesnį grąžinimo terminą, trečios – pirmą kreditą nemokamai, ketvirtos – nedideles palūkanas ir t.t. Tam, kad nepasiklystumėte, verta iš pradžių nutarti, kokio dydžio SMS kreditai yra reikalingi, o tada rinktis palankiausią variantą. Apsispręsti, kuris kreditas SMS žinute tinka kaip tik Jums, padės paskolų skaičiuoklės bei kita kredito teikėjų portaluose esanti informacija.

2 ŽINGSNIS : Žinokite reikalavimus

SMS kreditas, kaip ir bet kokia kitokia vartojamoji kredito paskola, gali būti suteikiama tik asmenims, atitinkantiems esminius paskolos gavėjo reikalavimus. Prašymą dėl kredito gavimo teikiantis žmogus turi būti LR pilietis, turėti asmens dokumentą, asmeninę sąskaitą kuriame nors Lietuvos banke, pastovias mėnesines pajamas ir neturėti pradelstų įsiskolinimų, finansinių įsipareigojimų pažeidinėjimo istorijos. Atitinkant šiuos reikalavimus, galima numanyti, jog SMS kreditai pateks į atsakingo ir paskolą grąžinti gebančio žmogaus rankas.

3 ŽINGSNIS : Registruokitės

Priklausomai nuo kredito teikimo bendrovės nustatytos tvarkos, registracija gali būti vykdoma SMS žinute nurodomais tel. numeriais arba internetu. Registracijos metu reikalinga nurodyti prašomus asmeninius duomenis, kontaktinę informaciją ir kt. Asmenybės patvirtinimui gali būti būtinas registracijos mokesčio (1 ct) pervedimas į kredito teikėjo sąskaitą. Visas šis procesas neturėtų užtrukti ilgiau nei kelias minutes, todėl ir SMS kreditas suteikiamas bus operatyviai.

4 ŽINGSNIS : Gaukite kreditą

Asmens duomenis ir prašymą kredito bendrovė analizuoja nedelsiant. Priėmus teigiamą sprendimą, klientas informuojamas SMS žinute arba internetu. Netrukus jo sąskaitoje atsiduria pageidauti SMS kreditai. Jeigu kredito teikimo sistema negali patenkinti kliento pageidavimo (pavyzdžiui, dėl per mažų mėnesinių pajamų), gali būti pasiūlytas kitokio dydžio kreditas, kurį klientas galės apsvarstyti ir sutikti su nauju pasiūlymu arba jo atsisakyti.

5 ŽINGSNIS : Grąžinkite arba pratęskite terminą

Skolinantis Jūs iš karto numatysite, kokiomis dalimis ir kada grąžinsite SMS kreditą. Mokėjimo grafiką galbūt gausite ir į elektroninį paštą arba matysite jį prisijungę internete prie savo vartotojo profilio. Net jeigu pasiskolintas SMS kreditas yra visai nedidelis, tai nesumažina finansinės atsakomybės. Kiekvienas mokestinis įsipareigojimas turi būti vykdomas laiku. Taigi, pagal nustatytą mokėjimo grafiką beliks nuosekliai grąžinti pinigus. Tačiau nereikia jaudintis, jog šios pastovios įmokos viršys viršyti Jūsų galimybes, mat leistinas suteikiamo kredito dydis visada priklauso ir nuo oficialių asmeninių pajamų. Pavyzdžiui, jeigu jos yra nedidelės, tai ir paskola bus ne pati didžiausia, vadinasi, grąžinimas nesuteiks rūpesčių. Vis dėlto, jeigu iškiltų nenumatytų keblumų ir tikrai negalėtumėte grąžinti kredito, galima kreiptis į paskolos teikėją ir tartis dėl grąžinimo termino pratęsimo.