Bendros sąlygos

Sveiki užsukę į greitiejikreditaionline.lt – nemokamą informacinį portalą, kuriame galite rasti nemažai naudingos informacijos apie paskolas bei kreditus internetu siūlančias bendroves, ir jas palyginti.

Prieš pradedant naršyti mūsų svetainėje, prašome perskaityti šiame puslapyje pateiktas naudojimosi sąlygas ir taisykles, ir naudotis mūsų interneto svetaine tik tuo atveju jei su jomis sutinkate.

greitiejikreditaionline.lt administracija pasilieka teisę bet kada keisti, ir/ar papildyti šį puslapį nauja informacija, todėl kiekvienas svetainėje besilankantis vartotojas yra primygtinai prašomas užsukti į šį puslapį kiekvieno apsilankymo svetainėje, pradžioje.
Ką mes darome

Šioje svetainėje pateikta informacija yra nemokama ir laisvai prieinama kiekvienam su mūsų sąlygomis bei taisyklėmis sutinkančiam vartotojui.

greitiejikreditaionline.lt svetainėje yra pateikta bazinė informacija apie rekomenduojamas kaip saugias, mūsų pačių, bei partnerių patikrintas paskolas ir kreditus internetinėje erdvėje teikiančias kreditavimo kompanijas. Tokiu būdu siekiame apsaugoti savo lankytojus nuo apsišaukėlių „kreditorių“, kurie apgaulės būdu siekia pavogti asmeninius duomenis.

Svetainėje pateikta (mėgėjiško pobūdžio) informacija apie kreditų rūšis, skolinimosi procesus, bei dažniausiai pasitaikančias kreditavimo sąlygas. Įspėjama apie galimus pavojus bei neigiamas pasekmes, neatsakingai skolinantis pinigus. Skatinama skolintis itin atsakingai, tik tada kai tai yra teisingas ir grėsmės nekeliantis sprendimas.

Ko mes nedarome

Svetainės lankytojams nėra „peršama“ narystė, ar su ja susiję mokesčiai. Visa greitas-kreditas-internetu.com svetainėje esanti informacija yra nemokama.
Mes neskatiname imti paskolų ir kreditų, svetainėje pateikta informacija yra grynai švietėjiško pobūdžio. Kiekvienas lankytojas pats atsako už pasekmes, jei apsilankęs mūsų svetainėje nusprendžia
pasinaudoti kredito kompanijų paslaugomis.

Svetainėje pateiktų straipsnių turinys tėra rašytojų mėgėjų laisvai išreikšta nuomonė, bei asmeninė patirtis. Todėl greitiejikreditaionline.lt administracija negali atsakyti, ir neatsako už juose pateiktos informacijos teisingumą, bei tikslumą.

Svetainės turinio dalį sudaro nuorodos vedančios į rekomenduojamų paskolų bendrovių internetinius puslapius. Mes neatsakome už tų svetainių turinį ir jo kokybę. Be to, šios sąlygos ir taisyklės taikomos išskirtinai greitiejikreditaionline.lt svetainei. Todėl jums nusprendus apsilankyti rekomenduojamoje paskolų bendrovės svetainėje, primygtinai rekomenduojame perskaityti tos svetainės naudojimosi sąlygas bei taisykles.

Mes nerenkame jokių svetainės lankytojų asmeninių duomenų, išskyrus tuos, kurie yra nurodyti šiame puslapyje Privatumo Politika.

Nuosavybės teisės

Visas greitiejikreditaionline.lt esantis turinys bei informacija priklauso išskirtinai svetainės savininkams. Griežtai draudžiama kopijuoti tekstus, nuotraukas, logotipus, banerius, ir visus kitus dizaino elementus. Visas svetainėje esantis intelektualusis turtas saugomas Lietuvos Valstybės įstatymų.

Kontaktinė informacija

Kilus neaiškumams, ar kitiems, su šiame puslapyje pateikta informacija susijusiems klausimams, galite su mumis susisiekti pasinaudoję šiuo puslapiu Kontaktai.